لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تکذیب یک خبر درباره وام ازدواج

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به نادرست بودن خبر کاهش سقف وام ازدواج از سه به دو میلیون تومان، گفت: سقف وام ازدواج کاهش نمی یابد و همچنان به هر یک از زوجین سه میلیون تومان پرداخت می شود.

خبرگزاری ایسنا: معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به نادرست بودن خبر کاهش سقف وام ازدواج از سه به دو میلیون تومان، گفت: سقف وام ازدواج کاهش نمی یابد و همچنان به هر یک از زوجین سه میلیون تومان پرداخت می شود.

دکتر محمود گلزاری در گفت وگویی با اعلام این خبر اظهار کرد: من در هیچ برنامه ای نگفته ام که قرار است سقف وام ازدواج کاهش یابد. از سوی دیگر موضوع پرداخت وام در اختیار وزارت ورزش و جوانان نیست؛ بلکه بانک مرکزی عهده دار این کار است.

وی با اشاره به صحبت های خود در زمینه نقش خیرین حوزه ازدواج در رفع موانع ازدواج، گفت: خیرین حوزه ازدواج می توانند در کنار دولت به این حوزه کمک کنند و از مشکلات آن بکاهند.

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان درباره اخباری مبنی بر احتمال اتمام مهلت پرداخت وام ازدواج تا پایان شهریورماه جاری گفت: طبق صحبتی که با علی طیب نیا وزیر امور اقتصاد و دارایی داشته ام، او گفته که مرحله اول اعطای وام ازدواج شهریورماه پایان می یابد و مرحله دوم بدون وقفه از مهرماه همچنان با همان مبلغ سابق آغاز می شود.

جدید ترین مطالب سایت