فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مزاحمت‌ های خواستگار قدیمی بازیگر تئاتر

مزاحمت های خواستگار قدیمی یک دختر که بازیگر تئاتر است دردسرساز شد.چند روز پیش دختر جوانی در حالی که ناراحت بود به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای خارک رفت و از خواستگار قدیمی اش به خاطر ایجاد مزاحمت شکایت کرد.

روزنامه ایران: مزاحمت های خواستگار قدیمی یک دختر که بازیگر تئاتر است دردسرساز شد.چند روز پیش دختر جوانی در حالی که ناراحت بود به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای خارک رفت و از خواستگار قدیمی اش به خاطر ایجاد مزاحمت شکایت کرد.

این دختر جوان وقتی در برابر بازپرس «جعفری نسب» ایستاد، گفت: کارشناس ارشد مترجمی زبان انگلیسی هستم. از آنجا که در دوران کودکی علاقه  زیادی به بازیگری داشتم پنج سال پیش تصمیم گرفتم برای گذراندن این دوره به آموزشگاهی در خیابان انقلاب بروم. در آنجا با پسری به نام «رحیم» که برای گذراندن دوره بازیگری تئاتر آمده بود، آشنا شدم. 

هنوز مدت زیادی از آشنایی مان نگذشته بود که رحیم نسبت به من ابراز علاقه کرد تا این که پیشنهاد ازدواج داد. با توجه به اینکه من می خواستم ادامه تحصیل بدهم به وی جواب رد دادم، اما رحیم دست برادر نبود و با سماجتی که داشت، توانست اعتماد مرا نسبت به خود جلب کند.

به وی گفتم که برای شناخت بیشتر از هم نیاز به زمان داریم و باید فرصت بدهد تا با خصوصیات اخلاقی هم آشنا شویم.

وی با اصرار من پذیرفت. هر روز که از آشنایی مان می گذشت ما نسبت به هم شناخت بهتری پیدا می کردیم.

رحیم خیلی بدبین بود از آنجا که هر دوی ما بازیگر تئاتر هستیم در پایان هر نمایش با من بنای ناساگازی می گذاشت و می گفت تو چرا با همکار مردت حرف زدی! یا مرا تعقیب می کرد. وقتی متوجه تغییر رفتارش شدم، از وی خواستم که از زندگی ام بیرون برود و اجازه بدهد که بقیه عمرم را با آرامش سپری کنم. از وقتی که از وی خواسته ام که دست از سرم بردارد روزگارم را تباه کرده است و مرتب با مراجعه به در خانه مان ایجاد مزاحمت می کند. حالا از وی خسته شده  و به ستوه آمده ام و شکایت دارم. بازپرس پرونده با شنیدن این ادعاها، بازیگر جوان را به دادسرا احضار کرد.

رحیم در بازجویی ها گفت: پنج سال پیش که برای گذراندن دوره تئاتر به آموزشگاه می رفتم خیلی اتفاقی با «فرزانه» که دانشجوی تئاتر بود، آشنا شدم. وقتی دیدم که وی دختر نجیب و خوبی است پیشنهاد ازدواج دادم. علاقه ام به وی به حدی بود که همه زیبایی های دنیا از چشمم محو شدند و فقط برای دیدن فرزانه لحظه شماری می کردم. 

غافل از اینکه عشق من یک طرفه بود در این پنج سال با احساساتم بازی شد. رفته رفته متوجه شدم که فرزانه تغییر رفتار داده و به پسر دیگری که بازیگر تئاتر است علاقه مند شده و نسبت به من بی تفاوت است. آنجا بود که دنیا برایم تیره و تاره شد چرا که این همه سال صبر کردم و دار و ندارم را که اندوخته زحمات چندین ساله ام بود به پایش ریختم. وقتی دیدم که قصد ازدواج با مرا ندارد. 

خیلی عصبانی شدم و تصمیم گرفتم که هر طوری شده مانع ازدواجش شوم. ابتدا تلفنی برایش پیامک ارسال کردم. وقتی دیدم بی فایده است به خانه شان رفتم و خواستم که با من ازدواج کند اما حالا که وی مرا نمی خواهد من نیز برای همیشه او را فراموش می کنم.

بازیگر جوان به بازپرس پرونده تعهد داد که به هیچ عنوان برای دختر بازیگر ایجاد مزاحمت نکند.

جدید ترین مطالب سایت