لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آمریکا در حال حرکات نمایشی/ ایران منتظر هیچ ائتلافی نمانده و نخواهد ماند

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه رفتار و سیاست غلط آمریکا را در منطقه عامل مهم رشد افراط گرایی و تروریسم دانست و تصریح کرد: آمریکا با حرکات نمایشی در پی موجه جلوه دادن چهره خود و محکوم کردن دیگران با سیاست های کاذب و نادرست است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، حسین امیرعبداللهیان با تأکید بر اینکه ما اعتمادی به جدی بودن آمریکا در مبارزه با تروریسم نداریم، گفت: اگر آنان در این باره جدی بودند نباید پس از 14 سال، وضع تروریسم در افغانستان به شکل کنونی باقی می ماند و در عراق نیز نباید شاهد بروز و ظهور گروه های جدید تروریستی باشیم.

وی افزود: در حالی که سازمان ملل و شورای امنیت مسئول صلح و امنیت بین المللی هستند، آمریکا راساً و بدون استفاده از سازوکارهای شناخته شده بین المللی، تصمیم به ایجاد چنین ائتلافی گرفته است.

معاون وزیر امور خارجه اظهار داشت: آمریکا در برخی مناطق با بن بست مواجه شده و می خواهد با هدایت موضوع به غرب آسیا و خاورمیانه، بر مشکلات، شکست ها و چالش هایش در دیگر مناطق جهان سرپوش بگذارد.

  حسین امیر عبداللهیان درباره نقش جمهوری اسلامی ایران در ایجاد ثبات و مقابله با تروریسم در خاورمیانه گفت: ما در خصوص تحولات افغانستان،عراق، سوریه، لیبی، مصر و کشورهای متعدد دیگر، همواره از راهکار سیاسی حمایت و تلاش کرده ایم، با اتخاذ سیاستی واحد و با اقدامات عملی در مبارزه با تروریسم به کشورها کمک کنیم.

وی با اشاره به نشست پاریس با ادعای مبارزه با داعش و گروه های تروریستی در عراق و سوریه تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران، برای کمک به کشورهای منطقه در چارچوب مقررات بین المللی و نیز وظایف انسانی و دینی خود در مبارزه با تروریسم، قوی عمل خواهد کرد و منتظر اجازه هیچ طرفی و شکل گیری هیچ ائتلافی نمانده است و نخواهد ماند.

جدید ترین مطالب سایت