لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نشست حامیان دیروز و مدعیان امروز در پاریس

در پی جنجال آفرینی آمریکا برای مبارزه با داعش ، فرانسه امروز نشستی را با ادعای " راهبرد جهانی مبارزه با این گروه تروریستی "، در پاریس برگزار می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نشست پاریس در حالی برگزار می شود که شرکت کنندگان اصلی آن ، در سه سال گذشته حامی و پشتیبان گروه تروریستی تکفیری داعش بوده اند .

مقامات آمریکا در حالی از حضور 40 کشور در نشست پاریس خبر داده اند که تاکنون فهرست مشخصی از نام این کشور ها اعلام نکرده اند .

نشست مقدماتی کنفرانس پاریس ، پنج شنبه گذشته در جده عربستان با حضور آمریکا و کشور هایی که پیشتر تامین کننده نیازهای مالی و تسلیحاتی داعش بودند ، برگزار شد .

نشست حامیان دیروز و مدعیان امروز در پاریس

همزمان با تلاش نمایشی آمریکا برای مبارزه با داعش ، این گروه تروریستی تصاویری از اعدام سومین گروگان خود با تابعیت انگلیسی منتشر کرد .

داعش چندی پیش نیز " جیمز فولی و استیون ساتلاف " دو خبرنگار آمریکایی را با همین شیوه به قتل رسانده بود .

ماجرای قتل اتباع خارجی به دست داعش به بهانه ای جدید برای آمریکا تبدیل شده است تا سیاست جدید  خود را  تحت لوای ائتلاف مبازه با تروریسم در منطقه اجرا کند .

آمریکا با حضور ایران در این نشست  در حالی که پاریس به نقش و جایگاه تهران در منطقه اذعان دارد ،مخالفت کرده است.

تهران اعلام کرد تمایلی برای حضور در این کنفرانس نمایشی' ندارد.'

در حالی که «فرانسوا اولاند» رئیس جمهور فرانسه پیشتر اعلام کرده بود از تهران برای شرکت در این نشست دعوت می شود، اما «جان کری» وزیر خارجه آمریکا دو روز قبل گفت حضور ایران در این نشست «نامناسب» است.

این در حالی است که فواد معصوم رئیس جمهورعراق  ضمن اظهار تأسف از عدم دعوت از ایران برای حضور در نشست بین المللی پاریس با موضوع «تهدید داعش»، گفت عراق برای مبارزه با داعش نیازی به حملات هوایی عربستان، امارات و مصر ندارد.

«باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا هفته گذشته اعلام کرد برای مبارزه با گروه تروریستی داعش تلاش خواهد کرد ائتلافی بین المللی ایجاد کند. واشنگتن می گوید کشورهایی چون عربستان و امارات نقشی کلیدی در این ائتلاف ایفا می کنند.

جدید ترین مطالب سایت