لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تائید روابط رژیم صهیونیستی و النصره توسط سازمان ملل

سازمان ملل روابط مستحکم تشکیلات تروریستی النصره در سوریه با رژیم صهیونیستی را تائید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) روز یکشنبه با انتشار این مطلب افزود: این ارتباط در گزارش دبیرکل سازمان ملل که توسط نیروهای صلح بان این سازمان (آندوف) که از 29مه (اردیبهشت- خرداد) تا 3 سپتامبر(شهریور- مهر) در بلندهای جولان مستقر بودند، تایید شده است.

براساس گزارش سازمان ملل ارتباط قوی و استواری میان عناصر گروه تشکیلات تروریستی در سوریه و نیروهای رژیم صهیونیستی حاکم است.

بر اساس این گزارش، شماری از نیروهای مخالفان مسلح سوری اقدام به انتقال47 تن از نیروهای زخمی خود از خط آتش بس به ارتش اسرائیل کردند و از سوی دیگر نیز ارتش صهیونیستی 43 تن از نیروهایی زخمی را که در بیمارستان های این رژیم درمان شده بودند، به این تشکیلات مسلح تحویل داد.

این گزارش فاش می کند که تشکیلات تروریستی از جمله 'جبهه النصره' به مواضع نیروهای صلح بان سازمان ملل (اندوف) حمله کردند و خودروها و تجهیزات وابسته به این نیروها را تصاحب کرده و از لباس های رسمی سازمان ملل به نفع خود استفاده کردند.

انتشار گزارش سازمان ملل متحد، به نوعی اظهارات مقام های سوریه را تایید می کند که همواره بر روابط و همکاری استوار میان تشکیلات تروریسی و مقامات اشغالگر قدس تاکید می کردند.این امر بیانگر آن است که رژیم صهیونیستی در توطئه علیه سوریه نقش اساسی داشته است؛ توطئه ای که مواضع ملی و قومی این کشور را هدف قرار داده و قصد دارد زیربناها و پایه های اصلی این کشور از جمله ارتش آن را که به مثابه دژی استوار در برابر زیاده خواهی های رژیم صهیونیستی است، به نابودی بکشاند.

گروههای تروریستی همچون داعش که با حمایت غرب و برخی از همپیمانان آمریکا در منطقه ایجاد شده، جنایات هولناکی را در سوریه و عراق مرتکب شده اند.

جدید ترین مطالب سایت