لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیوستن بوکسورهای استرالیایی به داعش

۲ بوکسور و یک کشتی گیر استرالیایی با وجود شهرت و موفقیتهای بسیاری که در ورزش کسب کرده  اند، به گروه تروریستی داعش پیوستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل ازالعالم، محمد واحمد العمر دو برادراسترالیایی هستند که درسال 2005 در رشته بوکس شهرتی را برای خود کسب کردند. پدراین دو بوکسوربه روزنامه انگلیسی "دیلی میل" گفت: فرزندانم امروز درکشورغریب هستند؛ آنان اکنون یا به عضویت گروه های مسلح در آمده و یا معتاد به مواد مخدر شده اند. خالد شروف نیز که از قهرمانان کشتی در استرالیا بود، به گروه تروریستی داعش پیوسته است.

این 3 نفر که به صورت ناگهانی ناپدید شده و به عضویت داعش در آمده اند، اکنون و پس از انتشار تصاویری از آنان در کنار سرهای بریده شده، از سوی سرویس های امنیتی استرالیا به اتهام عضویت در داعش تحت تعقیب هستند.

سازمانهای اطلاعاتی غربی تأکید کرده اند که محمد العمر احتمالا مسئول یکی از اردوگاه های آموزشی داعش است.همسر محمد العمر نیز وقتی قصد داشت از استرالیا خارج شود و به مالزی برود، دستگیر شد.استرالیا به دلیل افزایش عضویت اتباع این کشور در گروه تروریستی داعش و خطر بازگشت آنان، در این کشور بالاترین سطح هشدار را اعلام کرده است.

پیوستن بوکسورهای استرالیایی به داعش

پیوستن بوکسورهای استرالیایی به داعش

جدید ترین مطالب سایت