لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بانوی اول ترکیه یا فرح پهلوی

گوینده مشهور خبر تی آر تی ترکیه نامه تندی به امینه اردوغان، همسر رئیس جمهور این کشور نوشت و از او خواست از زندگی فرح پهلوی عبرت بگیرد. در این نامه به هواپیمای اختصاصی جدید اردوغان اشاره شده که همزمان با مراسم تحلیف وی، آمریکا به ترکیه تحویل داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از ایسنا، فیمان بوداک به کنایه این درخواست را کرده تا همسر رئیس جمهور که این روزها به عنوان بانوی اول خوانده می شود از سرنوشت فرح پهلوی، بانوی کشور همسایه عبرت گرفته و پول مردم را برای اشرافی گری خود اختصاص ندهند.

 گلگون فیمان بوداک، گوینده شبکه دولتی تی آرتی ترکیه، این نامه را به عنوان یک درددل زنانه با یک زن عنوان کرد.

او نوشت: به عنوان یک زن این سرزمین برای درددل با شما این نامه را نوشتم و می گویم این همه اسراف زشت است، عیب دارد.

این گوینده زن ترکیه، با یادآوری مصادیقی چند از ریخت و پاش و اسراف رئیس جمهور که از سالها پیش قدرت را در دست دارد از امینه اردوغان خواست  کتاب زندگی فرح پهلوی، همسر محمدرضا شاه سابق ایران را بخواند.

فیمان بوداک به کنایه این درخواست را کرده تا همسر رئیس جمهور که این روزها به عنوان بانوی اول خوانده می شود از سرنوشت فرح پهلوی، بانوی کشور همسایه عبرت گرفته و پول مردم را برای اشرافی گری خود اختصاص ندهند.

گوینده خبر تی آرتی در بخشی از نامه اش به هواپیمای اختصاصی جدید اردوغان اشاره کرده که همزمان با مراسم تحلیف ریاست جمهوری از کشور آمریکا به ترکیه تحویل داده شد.این هواپیما که از دو سال و نیم پیش به سفارش شخص اردوغان در شهر سنت آنتونیو آمریکا طراحی و بازساخت شده 400 میلیون دلار هزینه دربرداشت.

افزون بر هزینه های این هواپیمای گرانقیمت که می تواند بی توقف 15000 کیلومتر مسافت را طی کند، سنت شکنی اردوغان در خصوص کاخ ریاست جمهوری چانکایا یکی دیگر از مواردی است که خشم گوینده خبر تلویزیون و خیلی از مردم را برانگیخته است.

فیمان بوداک که در شبکه ای دولتی ترکیه  کار می کند بی واهمه از اخراج خود و با شجاعت تمام موضوع بیت المال را به بانوی اول ترکیه یادآور شده و از او خواسته به عنوان همسر رئیس جمهور جلوی این ریخت و پاش ها را گرفته و بداند که این پول ها سهم مردم ترکیه است که رئیس جمهور آن را برای ساخت کاخ و خرید هواپیما و ده ها مورد دیگر هزینه می کند.

از دیدگاه این گوینده خبر سرنوشت فرح پهلوی درباره بانوی اول ترکیه نمی تواند دور از انتظار باشد.

جدید ترین مطالب سایت