فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

درآمد 41 هزار دلاری سرشاخه «گلدکوئیست»

یکی از سر شاخه های گلدکوئیست با 100 زیرمجموعه درآمد 41 هزار دلاری داشت.

باشگاه خبرنگاران جوان: یکی از سر شاخه های گلدکوئیست با 100 زیرمجموعه درآمد 41 هزار دلاری داشت.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: سرشاخه باقیمانده از شرکت هرمی گلدکوئیست با 100 نفر زیر مجموعه و درآمد ماهانه 41 هزار دلار در عملیات ویژه پلیس آگاهی استان اصفهان دستگیر شد.

سرهنگ «خسروی» رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان در تشریح این خبر گفت: با تلاش مأموران اداره جعل و کلاهبرداری این پلیس در یک عملیات ویژه و منحصر به فرد، یکی از سرشاخه های باقیمانده از شرکت هرمی گلدکوئیست با 100 نفر زیر مجموعه و در آمد ماهانه 41 هزار دلار شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان ادامه داد: این فرد چند سال پس از انهدام فعالیت کامل این شرکت در استان اصفهان دوباره شروع به فعالیت کرده و برای کسب درآمد و سود خود اقدام به جذب سرمایه های مردم از طریق فریب و اغفال آنان می کرد که در این خصوص تعدادی از شاکیان نیز شناسایی و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.

سرهنگ خسروی با بیان اینکه شرکت های هرمی و در رأس آن ها گاما و گلدکوئیست در استان اصفهان تقریباً نابود شده است، گفت:در این شرکت ها فقط چند سرشاخه به تعداد انگشتان دست که بعضی از آن ها حتی از خارج از کشور هدایت می شدند به سرمایه های بادآورده ناشی از کلاهبرداری از سایر اعضا دست پیدا می کردند.

وی افزود:کارآگاهان با اشراف کامل خود بازماندگان این شرکت ها را هم یکی پس از دیگری شناسایی و دستگیر کردند و امیدواریم به روز هایی برسیم که دیگر هیچ یک از شهروندان ما در این شبکه های غیر قانونی عضو نشوند و مورد کلاهبرداری قرار نگیرند.

این مقام مسئول انتظامی عنوان داشت: نتیجه تحقیقات و مطالعات ما و همچنین اعتراف های افرادی که در این مجموعه ها فعالیت می کنند نشان داده بسیاری از افراد توسط سرشاخه های اصلی شرکت مورد سوء استفاده قرارگرفته و تمام سرمایه زندگی خودشان را از دست داده اند.

سرهنگ خسروی در ادامه تصریح کرد:به شهروندان توصیه می کنیم از ورود به این گونه فعالیت ها جداً خودداری کرده و در صورت اطلاع از فعالیت های هرمی سریعاً موضوع را به پلیس گزارش کنند.

این مقام پلیسی به کسانی هم که به نوعی این گونه اقدام ها را کماکان به صورت زیرزمینی هدایت می کنند هشدار داد و خاطر نشان کرد: این افراد مطمئن باشند سرانجام توسط پلیس شناسایی می شوند و برخورد قانونی با آن ها صورت خواهد گرفت و پلیس مصمم به مبارزه قاطع با این پدیده است.

جدید ترین مطالب سایت