لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

داعش: نبرد بزرگ به زودی آغاز می‌شود

گروهک تروریستی داعش در واکنش به تشکیل ائتلاف آمریکایی-عربی ضد داعش، اعلام کرد که همه کشورهای جهان را مورد هدف حملات تروریستی قرار می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از فارس، گروهک تروریستی داعش که اخیرا کمتر در شبکه های اجتماعی حاضر شده بود و برخی کم شدن فعالیت این گروهک در فضای مجازی را سکوت داعش توصیف کرده بودند، در تازه ترین بیانیه ای که در صفحه خود در منتشر کرده به ائتلاف ضد داعش واکنش نشان داده است.

روزنامه مصری «الدستور»، گزارش داد که گروهک تروریستی داعش در بیانیه ای اعلام کرده است که این گروهک رشته  ای از عملیات ها را در کشورهایی که حمایت خود از ائتلاف آمریکا علیه داعش را اعلام کرده اند به ویژه کشورهای عربی اجرا خواهد کرد.

این گروهک مدعی شده که با وجود همه ائتلاف ها باقی خواهد ماند و وعده داده که نبرد بزرگ با مسیحیان در شام (سوریه) به زودی آغاز می شود.

این بیانیه با یک طرح اینفوگرافیک ادامه پیدا کرده که پرچم داعش در مقابله با بسیاری از کشورها از جمله آمریکا، بریتانیا، آلمان و عربستان قرار گرفته است.

هفته گذشته در پی اعلام طرح «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا، ائتلافی برای مقابله با داعش تشکیل شد که تعدادی از کشورهای عربی و اروپایی برای همکاری با آمریکا در زمینه مبارزه با داعش اعلام آمادگی کرده اند.

در همین راستا نیز نشستی در پاریس برای بررسی ساز و کارهای اجرای این طرح امروز (دوشنبه) برگزار می شود.

جدید ترین مطالب سایت