لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نتیجه نشست دوستان تروریست های سوریه درباره عراق؛ به بغداد هم کمک می کنیم

نشست مقامات کشورهای هم پیمان آمریکا که با ادعای بررسی راه های مبارزه جهانی با گروهک تروریستی داعش در پاریس ، پایتخت فرانسه گرد آمده بودند، با وعده کمک به بغداد پایان یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این کشورها در بیانیه پایانی خود در حالی وعده کمک به بغداد را مطرح کردند که جزئیات و نحوه این کمک رسانی مشخص نشده و همین مسئله بر ابهامات و تردیدها  درباره نیات آنها افزوده است.

نتیجه نشست دوستان تروریست های سوریه درباره عراق؛ به بغداد هم کمک می کنیم

رئیس جمهور عراق در نشست پاریس با قدردانی از حمایت های ایران از آن کشور در مبارزه با گروه تروریستی داعش ، از افزایش عضویت اتباع اروپایی در این گروه ابراز نگرانی کرد.

وزیر امورخارجه روسیه هم در این نشست با انتقاد برخورد دوگانه غرب در مبارزه با تروریسم گفت: برخی کشورهای شرکت کننده در نشست پاریس، مسئول قدرت گرفتن داعش هستند.

سرگئی لاوروف افزود: روسیه در صورتی از ائتلاف مبارزه با گروهک تروریستی داعش حمایت می کند که این ائتلاف در چارچوب سازمان ملل عمل و ایران و سوریه هم در آن مشارکت کنند.

روسیه پیش از این نیز هشدار داده بود حملات آمریکا به داعش در سوریه بدون مجوز سازمان ملل متحد نقض آشکار حقوق بین الملل محسوب می شود.

آمریکا و هم پیمانان غربی ـ عربی در حالی از ضرورت تشکیل ائتلاف مبارزه با داعش سخن می گویند که تا پیش از این از گروه تروریستی داعش به عنوان یک جنبش مردمی یاد و از آنان حمایت مالی و تسلیحاتی می کردند.

نوری مالکی معاون رییس جمهوری عراق با اشاره به شکل گیری ائتلاف علیه داعش در پاریس گفت: این ائتلاف پس از آن شکل گرفت که کشورها خطر تروریسم را در خیابان های لندن و پاریس احساس کردند.

گردان های حزب الله عراق نیز دربیانیه ای آمریکا را عامل بحران آفرینی در عراق اعلام کرد و افزود: آمریکا در پی لشکر کشی به منطقه برای اشغال مجدد عراق است.

30 کشور و سازمان بین المللی، روز دوشنبه در کنفرانس پاریس بر حمایت از عراق برای مقابله با گروه داعش تاکید کردند اما به جزییات این حمایت نپرداختند.

جدید ترین مطالب سایت