لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سخنگوی کاخ سفید: آمریکا با ایران در خصوص داعش مذاکراتی داشت

"جاش ارنست" سخنگوی کاخ سفید، در مورد همکاری با ایران در مبارزه با تروریسم در عراق گفت: قطعا منافع مشترکی داریم ؛ اما همکاری نظامی با ایران در مورد عراق نداریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از فارس، جاش ارنست، سخنگوی کاخ سفید گفت: آمریکا در خصوص داعش با ایران مذاکراتی داشته است.

سخنگوی کاخ سفید افزود: اما آمریکا برنامه ای برای تبادل اطلاعات یا هماهنگی اقدام نظامی در عراق با ایران ندارد.

وی همچنین در خصوص احتمال تماس بین روسای جمهوری ایران و ایالات متحده در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد اظهار داشت: من درباره اینکه برنامه ای برای ارتباط بین اوباما و روحانی وجود داشته باشد، اطلاعی ندارم.

ارنست تصریح کرد: ماهیت مذاکرات و گفتگوهای ما با ایران در حال حاضر روی حل مساله اتمی ایران متمرکز است و مقامات ارشد دولت (آمریکا) در تماس مستقیم با همتایان ایرانی خود هستند تا نگرانی های جامعه بین المللی درباره برنامه اتمی رفع شود.

مقامات چندکشور هم پیمان آمریکا دیروز ( دوشنبه) در پاریس گردهم آمدند تا شیوه های اجرای راهبرد جدید غرب ضد داعش را بررسی کنند. آمریکا که به اعتراف مقامات غربی در به وجود آوردن و تجهیز تروریست های داعش نقش اصلی را داشته از چند روز گذشته و پس از اعلام راهبرد جدید خود ضد تروریسم با تبلیغات گسترده و فرستادن وزیر امور خارجه خود به خاورمیانه کوشیده ائتلاف گسترده ای را با هدف حمایت از تجاوزگری تازه در منطقه بوجود آورد.

جدید ترین مطالب سایت