لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پایان آدم‌‌ ربایی سریالی 6 تبهکار در تهران

دزدان خشن با تصادف ساختگي قرباني خود را به گروگان گرفته و دست به اخاذي ميليوني مي زدند.

روزنامه اعتماد: شش سارق زورگير پس از آزادي از زندان باند آدم ربايي تشكيل دادند. دزدان خشن با تصادف ساختگي قرباني خود را به گروگان گرفته و دست به اخاذي ميليوني مي زدند.

رسيدگي به اين پرونده از آذر ماه سال گذشته و همزمان با تشكيل پرونده مقدماتي با موضوع «سرقت مسلحانه يك دستگاه خودرو سواري هيوندا»، در دستور كار پليس قرار گرفت.

مالباخته گفت: ساعت 9 شب 20 شهريور سال 92 با خودرو سواري در حال بازگشت از محل كار خود در منطقه خادم آباد شهريار بودم. ناگهان يك دستگاه خودرو سواري پژو با پنج سرنشين، در جاده شهريار از پشت سر با من تصادف كرد و من براي بررسي ميزان خسارت تصادف در حاشيه جاده توقف كردم. 

پس از پياده شدن از ماشين، ناگهان پنج سرنشين خودروي پژو 405 به سمت من حمله ور شده و مرا به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند. آنها قصد داشتند تا با تهديد اسلحه كمري مرا سوار ماشين خود كنند كه در يك لحظه از غفلت يكي از آنها كه براي لحظه يي دستم را رها كرده بود، استفاده كرده و با حركت در عرض جاده از دست شان فرار كردم و آنها نيز به سرعت سوار هر دو ماشين شده و از محل متواري شدند. همزمان با آغاز رسيدگي، پرونده هاي مشابه ديگري از سوي دادسراي جنايي تهران به پليس آگاهي با موضوع آدم ربايي و اخاذي ارجاع شد. 

بررسي اظهارات تمامي شكات نشان داد در تمامي اين پرونده ها سارقان به شيوه يي مشابه اقدام به ايجاد تصادف ساختگي در محدوده اتوبان آزادگان كرده و پس از آدم ربايي صاحب خودرو، اقدام به اخاذي از آنها كرده اند.

يكي از اين شكات گفت: دوم ارديبهشت امسال، در محور اتوبان تهران- ساوه در حال بازگشت به سمت تهران بودم. بعد از گذشتن از عوارضي، يك دستگاه خودرو پژو از پشت سر با من تصادف كرد. در حاشيه جاده توقف كردم كه جواني حدود 20 الي 25 ساله از ماشين پژو پياده شد و به سمت ماشين من حركت كرد. ناگهان اين جوان از پشت سر مرا گرفت و همزمان با وي، چهار نفر ديگر از پژو پياده شده و با كتك و ضرب و شتم، مرا به زير صندلي عقب ماشين خودم انداختند. در داخل خودرو آنها درخواست 300 ميليون تومان پول كردند. تحت فشارهاي شديد آنها، سه عابربانك حاوي 120 ميليون تومان را در اختيارشان گذاشتم.

با انجام سلسله اقدامات پليسي پيچيده يي كه از سوي كارآگاهان پليس آگاهي تهران بزرگ انجام شد تمامي اعضاي گروه سارقان مورد شناسايي قرار گرفتند. اعضاي گروه سارقان به نام هاي اسماعيل، يوسف، رضا، حسام، سجاد و محمد، همگي از مجرمان سابقه داري هستند كه بارها به اتهام ارتكاب سرقت هاي خشن به ويژه سرقت هاي مسلحانه تحت تعقيب قرار داشته و يكي از آنها به نام محمد با داشتن محكوميت 17 سال زندان به اتهام سرقت مسلحانه تحت تعقيب قرار داشت.

با شناسايي مخفيگاه هر شش متهم در سه منطقه قلعه حسن خان، شهريار و پرند، هماهنگي هاي لازم با دستگاه قضايي انجام و سرانجام در سه عمليات مشترك و همزمان، ساعت 11 صبح 22 شهريور امسال تمام متهمان دستگير و به پليس آگاهي تهران بزرگ منتقل و پس از مواجهه حضوري با چند تن از شكات مورد شناسايي قرار گرفتند.

جدید ترین مطالب سایت