لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بازگشت کریمی به پرسپولیس منتفی شد‎

گمان مي رفت کريمي به واسطه دعوت درخشان با پوشيدن پيراهن شماره 8 هواداران پرتعدادش را خوشحال کند اما به نظر مي رسد اين بار تصميم او براي عدم بازگشت به چارچوب مستطيل سبز بسيار جدي است.

هموطن: به گزارش"ورزش سه" همین چند روز قبل بود که حمید درخشان در اولین ساعات حضورش در پرسپولیس به عنوان سرمربی در گفت و گو با رسانه ها اعلام کرد که از علی کریمی دعوت خواهد کرد تا به پرسپولیس برگشته و به عنوان بازیکن باز هم با پیراهن شماره 8 این تیم در میادین فوتبال حاضر شود. پس از این اظهارنظر تلاش های بسیار زیادی برای جلب رضایت جادوگر صورت گرفت. تماس های زیادی برقرار و مذاکرات متعددی انجام گرفت اما در نهایت پاسخ کریمی به تمام این تماس ها و مذاکرات فقط و فقط یک کلمه بود: "نه"!

ازاین رو به نظر می رسد بازگشت کریمی به پرسپولیس به عنوان بازیکن کاملا منتفی بوده و او هرگز به عنوان بازیکن در جمع سرخپوشان حاضر نخواهد شد. اما سوال این است که آیا کریمی راضی به بازگشت به عنوان مربی خواهد بود؟ آیا حمید درخشان که در سخت ترین و بدترین شرایط ممکن حکم سرمربی گری پرسپولیس را دریافت کرده راضی خواهد شد تا کریمی را با تمام خصوصیات خاص اخلاقی که دارد به عنوان مربی و دستیار کنار خود روی نیمکت ببیند؟ آیا اصلا باشگاه پیشنهادی به کریمی برای حضور در پرسپولیس به عنوان مربی و دستیار درخشان داده است؟

این ها سوالات بی جوابی است که هنوز درخشان و باشگاه پرسپولیس پاسخی برای آنها پیدا نکرده است اما آن چه که قطعی به نظر می رسد این است که بازگشت علی کریمی به عنوان بازیکن به جمع سرخپوشان پایتخت کلا منتفی شده است.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت