فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

توطئه یک میلیاردی برای دایی و رحیمی

شب گذشته در بخشي از برنامه نود، عليرضا رحيمي در کشاکش بحث با حميدرضا سياسي رئيس هيئت مديره پرسپوليس، سوال عجيبي از او پرسيد.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، قبل از آنکه تهیه کننده نود بازی پرسپولیس - نفت را روی آنتن ببرد رحیمی از سیاسی سوال کرد که چرا قرار بود به او یک میلیارد تومان بدهد؟ او این سوال را با گوشه و کنایه مطرح کرد. در این لحظه سیاسی که عصبانی شده بود، کمی مکث کرد و بعد از تکرار سوال از سوی رحیمی گفت: «چون باشگاه احتیاج به پول داشت. من این رقم را تامین کردم. آقای رحیمی مدیرعامل باشگاه بودند.»

سیاسی داشت حرفهایش را ادامه می داد که این بار فردوسی پور از رحیمی سئوال کرد که چرا این یک میلیارد قرار بوده به او برسد! رحیمی درحالیکه سیاسی داشت خطاب به او از کلمه ناجوانمرد استفاده می کرد گفت: «شما به من گفتید که یک میلیارد را در گاو صندوق برای من ارسال می کنید. اما من تمایلی برای برکناری دایی نداشتم! شما می خواستید او برود اما من نمی خواستم. دوستان هر دامی برای اینکه دایی برکنار شود پهن کردند.»

کسی نفهمید دقیقا منظور رحیمی از این سئوال چه بود. آیا چیزی که او مطرح کرد این معنا را می داد که سیاسی حاضر بوده برای برکناری دایی یک میلیارد تومان پول بدهد؟ راستی کلمه "دام" در این جمله دقیقاً به چه مقصودی روی زبان علیرضا رحیمی آمد؟

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت