فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

محمدرضا گلزار: انگ ریاکار به من چسباندند!

بعضی وقت ها فکر می کنم شاید تنها آدمی که همه مردم به راحتی به خودشان اجازه می دهند او را قضاوت کنند من هستم.

هموطن: محمدرضا گلزار سوپراستار کم صحبت سینما ظاهرا صبرش در مقابل قضاوت هایی که پیرامون او و زندگی و کارش وجود دارد تمام شده است.

 او گفت: «بعضی وقت ها فکر می کنم شاید تنها آدمی که همه مردم به راحتی به خودشان اجازه می دهند او را قضاوت کنند و درباره اش نظر بدهند و با کوچک ترین حرکتی درباره اش حرف بزنند، من هستم.» او در پاسخ به اینکه این یکی از ویژگی های ستاره بودن است و ستاره هر حرکت و رفتارش با بازتاب بیرونی مواجه می شود، گفت: «نه، ببینید گاهی مقداری آزاردهنده است. روزی یکی از دوستان نزدیکم زنگ زد گفت رضا دارم می روم به یکی از مؤسسات خیریه کودکان سر بزنم. این بچه ها در سن وسالی نیستند که تو را بشناسند و بفهمند ولی حضور تو پرسنل بیمارستان و خانواده های شان را آن قدر خوشحال می کند که این ها کلی انرژی می گیرند و سرحال می شوند و با روحیه بهتر به این بچه ها می رسند. با خودم گفتم چه قدر خوب. رفتیم برای این بچه ها خرید کردیم و خوراکی و گل و این جور چیزها گرفتیم. سه طبقه بود و یک صبح تا ظهر طول کشید تا من همه را دیدم. بعد هم برگشتیم. خب من نباید با استفاده از شهرتم این جور مراکز را معرفی کنم و یک سری آدم را ترغیب به کمک به این عزیزان کنم؟

 محمدرضا گلزار: به خاطر چند ثانیه فیلم در اینستاگرام، انگ ریاکار به من چسباندند!

برای همین آمدم چند ثانیه از این بازدید را در اینستاگرام گذاشتم که مردم ببینند. بعد برایم کامنت هایی گذاشتند که تو ریاکار هستی و از این حرف ها. من سال ها مشاور هنری سازمان بهزیستی استان تهران بودم. حکم هایش هم هست. شما تا الان می دانستید؟»

گلزار که با پاسخ «نه» مصاحبه کننده مواجه شد، افزود:«خب، اما من سال ها مشاور هنری بهزیستی استان تهران بودم. بخواهید می دهم تمام حکم هایش را در همین شماره چاپ کنید. بدون این که جایی اعلام کنم همه را رفتم سر زدم. شما اندکی از آن را می بینید مثل شب چهارشنبه سوری که به آسایشگاهی رفتم و در کنار آن عزیزان بودم و ثانیه هایی از آن شب منتشر شد. تازه آن را هم با اجازه همان بچه ها می گذارم. چون گذاشتن آن فیلم ها و تماشای خوشحالی کردن شان آن ها را خوشحال می کند. طی این همه سال نگذاشته بودم هیچ کس بداند. حالا وقتی هم چند ثانیه می گذارم که چهار نفر دیگر را ترغیب کنم می گویند ریاکار! این ها یک ذره آزاردهنده است. اما مردم را عاشقانه دوست دارم وخواهش می کنم این را حتماً بنویسید. ممنونم که این چهارده سال من را عاشقانه حمایت کردید.»  

منبع خبر: سیما جام جم آنلاین

جدید ترین مطالب سایت