فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کارگردانی که قلبش را به مرضیه برومند داد!

هدفمان این بود که تماشاگران بدانند با عشق این کار را اجرا می کنیم و از سوی دیگر محتوا و داستان نمایش هم با این کار، هماهنگی داشت.

هموطن: در دومین روز از پانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی ، گروه اجرایی نمایش «حاکمی که دیگرحاکمنیست» با قلب هایشان از تماشاگران استقبال کردند.

 تماشاگرانی که روز گذشته 23 شهریور ماه برای تماشای این نمایش به کارگاه نمایش تئاتر شهر آمده بودند، پیش از ورود به سالن، قلب های پلاستیکی قرمزی از اعضای گروه اجرایی دریافت کردند.

اکرم ابوالمعالی کارگردان این نمایش درباره ی توزیع این قلب ها گفت: تصمیم داشتیم به تماشاگران بگوییم که با عشق این کار را اجرا می کنیم و از سوی دیگر محتوا و داستان نمایش هم با این کار، هماهنگی داشت.

او درباره ی نمایش «حاکمی که دیگر حاکم نیست» بیان کرد: ابتدا می خواستم این کار را در فضای اسطوره ای تعریف کنم اما در بررسی های بعدی ام دیدم که شاید بتوان آن را به صورت عرفانی هم مطرح کرد، در نهایت سعی کردم یک کار اسطوره ای ، عرفانی را به شکل فانتزی ارائه بدهم که اتفاق خطرناکی برای خودم بود تا یک محتوای سنگین را در یک فضای فانتزی ارائه بدهم.

ابوالمعالی همچنین درباره ی پانزدهمین جشنواره عروسکی و برخورد با گروه های نمایشی که از استان ها یا شهرستان شرکت کرده اند ، اظهار کرد: من به عنوان نماینده استان اصفهان به جشنواره آمده ام و چون اولین گروه اجرایی در اولین ساعات جشنواره بوده ایم ، مشکل خاصی نداشتیم، از روزی هم که متن پذیرفته شده خانم برومند با ما چندین بار تماس گرفت و شخصا پیگیر تمرینات گروه بودند اما مساله سخت افزاری در تئاتر عروسکی مشکلی همه گیر است و تنها مربوط به جشنواره نمی شود به هر حال تئاتر عروسکی نیاز به سالن مخصوص خودش دارد.

نمایش «حاکمی که دیگر حاکم نیست» درباره حاکمی است که قلبش را گم می کند و به سرزمین های دور دست سفر می کند تا آن را پیدا کند.

در پایان نمایش مرضیه برومند (دبیر پانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی)  یک دسته گل به کارگردان نمایش هدیه کرد و ابوالمعالی هم یک قلب به او هدیه داد.

منبع خبر: ایسنا

جدید ترین مطالب سایت