لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

5 خوراکی برای رفع خستگی

5 خوراکی برای رفع خستگی برای رفع خستگی می توان از راهکارهای مختلفی استفاده کرد؛ از جمله حمام آب گرم، ماساژ بدن، ورزش و مصرف برخی مواد غذایی. جو دوسر, گردو, نان تست سبوس دار, فلفل دلمه ای یا پرتقال و یک فنجان ماست چکیده می تواند بهترین راه حل برای رفع خستگی باشد.

هموطن: برای رفع خستگی می توان از راهکارهای مختلفی استفاده کرد؛ از جمله حمام آب گرم، ماساژ بدن، ورزش و مصرف برخی مواد غذایی.

5 خوراکی برای رفع خستگی

جو دوسر؛ این ماده غذایی سرشار از فیبر احساس سیری طولانی مدت ایجاد می کند و مانع از پرخوری می شود. پرخوری علاوه بر افزایش وزن، بی حالی و خستگی مفرط نیز به وجود می آورد. جو دوسر حاوی ویتامین B1 است که با خستگی مفرط مقابله می کند.

5 خوراکی برای رفع خستگی

گردو؛ اگر احساس افسردگی می کنید، با خوردن گردو از این حالت رهایی می یابید. گردو حاوی اسید چرب امگا۳ است که با خستگی مفرط مقابله می کند.

5 خوراکی برای رفع خستگی

نان تست سبوس دار؛ این کربوهیدرات پیچیده انرژی مورد نیاز بدن را تامین می کند.

5 خوراکی برای رفع خستگی

فلفل دلمه ای یا پرتقال؛ خانواده ویتامین C باعث شادابی بدن و ذهن می شود زیرا این ویتامین میزان ترشح کورتیزول را کنترل می کند. یک فنجان فلفل دلمه ای خرد شده ۲ برابر نیاز روزانه ویتامین C شما را تامین می کند.

5 خوراکی برای رفع خستگی

یک فنجان ماست چکیده؛هنگامی که سیستم گوارشی با مشکل روبه رو می شود، فرد احساس خستگی می کند. باکتری های مفید ماست کار تنظیم سیستم گوارشی را به عهده دارد. مصرف روزی ۲۲۴ گرم ماست، خستگی مفرط را در عرض یک هفته از بین می برد.

منبع خبر:پرتال اینترنتی ileev

 

جدید ترین مطالب سایت