لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

10 راه برای جوان تر شدن

خلق و خوی مثبت و رفتار خوب به بدن شما کمک می کند تا سیستم های حیاتی آن در تعادل باقی بمانند و شما 5-6 سال بیشتر احساس جوانی کنید

 

هموطن:1-مراقب سایز خود باشید: مراقب سایز کمرتان باشید همچنین این مراقبت را در مورد فشار خون ، قندخون و کلسترول تان نیز در رابطه با سلامتی خود رعایت کنید تا ریسک ابتلا به بسیاری از بیماری ها در شما کاهش یابد از جمله این بیماری ها ، مشکل قلبی و عروقی می باشد.اثرات ترکیب یافته آن می تواند بدن شما را تا 20 سال جوانتر کند.

10 راه برای جوان تر شدن

2- مراقب استرس موجود در زندگی خود باشید: استرس در شکل ها ، اندازه ها و شدت مختلفی وارد زندگی شما می شود. برخی از استرس ها خوب هستند اما نوع بد آن از درون و بیرون شما را اذیت می کند. کم کردن استرس بد با دارو یا تکنیک های مدیتیشن می تواند به شما کمک کند تا 2 سال جوانتر بمانید.

10 راه برای جوان تر شدن

3- با خانواده و دوستان تماس باشید: در دسترس بودن با خانواده و دوستان و در تماس بودن با آنها از طریق ایمیل ، تماس های تلفنی ، و هر زمان توانستید دیدار از نزدیک می تواند روی زندگی شما تاثیر مثبتی بگذارد. در دسترس بودن می تواند شما را تا 9 سال جوانتر کند.

10 راه برای جوان تر شدن

4- مانند آهن قوی باشید: تمرین کردن و وزن کردن باعث می شود عضله ها و استخوان های شما خوب و سالم باقی بمانند. تمرین های کششی برای ده دقیقه سه بار در هفته می تواند به بدن شما کمک کند تا تقریبا 3 سال جوانتر شود.

5- خوشحال باشید : فیلم های خنده دار نگاه کنید و زمانتان را با کسی بگذرانید که خنده بر لبتان می آورد. خندیدن باعث می شود بدن شما حس کند 8 سال جوانتر شده است. 

6- میوه بخورید و عادت میوه خوری را از سر بیرون نکنید: میوه و مغزها هم خوشمزه اند هم سیر کننده و موادی هستند که ضامن سلامتی قلب و مغز شمایند و نیز سایز دور کمرتان را نیز حفظ می کنند. خوردن 4 تا 5 وعده میوه و مشتی آجیل به صورت روزانه م یتواند به شما کمک کند که تا حدود 6-7 سال جوانتر به نظر برسید. 

10 راه برای جوان تر شدن

7- غلات سبوس دار بخورید : غلات فرآوری نشده سرشار از مواد مغذی و فیبر هستند که به ریشه کن کردن بیماری ها و سالم نگاه داشتن شما وهمچنین کنترل وزن تان کمک شایانی می کند. خوردن 5 وعده غلات سبوس دار در هر روز باعث می شود شما حس کنید 3 سال جوانتر هستید. 

8- افکار مثبت و شادی آفرین کنید : خلق و خوی مثبت و رفتار خوب به بدن شما کمک می کند تا سیستم های حیاتی آن در تعادل باقی بمانند و شما 5-6 سال بیشتر احساس جوانی کنید.

9-به طور مداوم ورزش کنید : نیازی نیست در ماراتن شرکت کنید اما تمرینات ورزشی مداوم می تواند به بدن شما کمک کند تا فکر کند 9 سال جوانتر است. سعی کنید هر روز 30 دقیقه فعالیت داشته باشید.

10- خواب کافی داشته باشید : خواب کافی به بالا بردن انرژی شما کمک می کند و باعث می شود اگر از اضافه وزن رنج می برید وزن خود را کم کنید. حداقل 6 ساعت هر شب بخوابید- اما نه بیشتر از 9 ساعت- تا بدن شما حس کند 3 تا 4 سال جوانتر از سن واقعی خود است.

10 راه برای جوان تر شدن

منبع خبر:پرتال اینترنتی ileev 

جدید ترین مطالب سایت