فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هفتمین دور مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵

هفتمین دور مذاکرات هسته ای ایران و گروه ۱+۵ در سطح معاونان و مدیران کل سیاسی با حضور محمد جواد ظریف و کاترین اشتون در مقر سازمان ملل در نیویورک برگزار شد . ادامه مذاکرات به امروز موکول شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، مذاکرات دیروز که با حضور محمد جواد ظریف و کاترین اشتون در مقر سازمان ملل در نیویورک آغاز شده بود پس از 40 دقیقه پایان یافت  .

هفتمین دور مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵

بعداز پایان این نشست اشتون و ظریف در دیداری خصوصی به مدت نیم ساعت با یکدیگر گفت وگو کردند .

همچنین سید عباس عراقچی و هلگا اشمیت  معاونان ظریف و اشتون نیز حدود نیم ساعت با هدف رسیدن به چارچوب و نحوه مذاکرات در روزهای آینده به گفت وگو نشستند .

این مذاکرات در حالی ادامه دارد که مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در آخرین گزارش خود که عصر دیروز منتشر شد به شورای حکام این آژانس درباره توافق ژنو،  اجرای موارد مورد توافق از سوی ایران را تائید  کرد .

دیروز نیز هیئت مذاکره کننده هسته ای ایران با نمایندگان آمریکا و روسیه در نیویورک برای حل اختلافات جدی بر سر دستیابی به توافق جامع گفت و گو کردند که این مذاکرات چهار ساعت و نیم طول کشید .

مذاکرات دو جانبه " سید عباس عراقچی " و " مجید تخت روانچی " معاونان وزیرخارجه ایران با " ویلیام جزف برنز" معاون ارشد وزیر خارجه آمریکا و " وندی شرمن " نماینده واشنگتن در گروه 1+5 دو ساعت و نیم زمان برد .

" محمد جواد ظریف " وزیر امور خارجه ایران بامداد سه شنبه به وقت تهران برای برگزاری هفتمین دور مذاکرات جامع با گروه 1+5 و نیز شرکت در شصت و نهمین نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد به همراه تیم مذاکره کننده هسته ای عازم نیویورک شد .

نمایندگان ایران و 1+5 پیش از این نیز دوم تا 19 ژوییه امسال (11 تا 28 تیر) در شهر وین اتریش برای رسیدن به توافق نهایی مذاکره کردند اما به دلیل اختلاف نظرهای جدی طرفین نتوانستند به توافق دست یابند و مدت زمان مذاکرات و نیز توافقات اولیه ژنو را به مدت چهار ماه ( تا 4 آذرماه امسال ) تمدید کردند .

میزان غنی سازی اورانیوم ، تعداد سانتریفیوژهای ایران ، نحوه لغو تحریم ها علیه تهران ، طول مدت زمان توافق ، تاسیسات غنی سازی فوردو ، موضوع تی پی ام دی (ابعاد احتمالی نظامی ) ، موضوع نظارت ها و بازرسی های آژانس بین المللی انرژی اتمی و نیز راکتور آب سنگین اراک " مهمترین اختلافات ایران و1+5 است  .

جدید ترین مطالب سایت