لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیش بازی میلان- یوونتوس

ميلان و يوونتوس، امشب در سن سيرو به مصاف يکديگر خواهند رفت.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، دو تیم آث میلان و یوونتوس، امشب در هفته ی سوم سری آ، در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

میلان؛ در حال اوج گرفتن

میلان تحت هدایت اینزاگی پیش فصل بسیار بدی را تجربه کرد و در تمامی بازی ها، مقابل حریفان شکست خورد ولی با شروع فصل جدید و رقابت های سری آ، روند این تیم کاملا عوض شد. در بازی اول، روسونری 3-1 لاتزیو را شکست داد و در بازی دوم، با یک عملکرد بسیار خوب در خط حمله و بسیار بد در خط دفاع، موفق شد 5-4 پارما را شکست دهد. جرمی منز، خرید جدید میلان که در تابستان به این تیم پیوسته، ستاره ی این روز های تیم است و موفق شده در 2 بازی، 3 گل برای روسونری به ثمر برساند. همچنین فرناندو تورس، دیگر خرید جدید این تیم نیز احتمالا فردا اولین بازی اش را برای مشکی و قرمزپوشان انجام خواهد داد. دیگو لوپس در پایان بازی قبل میلان مقابل پارما دچار مصدومیت شد و هنوز مشخص نیست که بتواند فردا در درون دروازه ی تیمش قرار بگیرد یا نه.

یوونتوس؛ بازگشت آلگری به سن سیرو

ماسیمیانو آلگری، سرمربی این فصل یووه، 4 فصل در میلان مربی گری کرد که موفق شد یک بار به همراه این تیم قهرمان سری آ شود. عملکرد ضعیف تیم آلگری در فصل پیش، در پایان باعث شد تا او از نیمکت میلان اخراج شود و کلارنس سیدورف، جایگزین او شود. پس از جدایی کونته از یوونتوس، آلگری به عنوان جایگزین او معرفی شد و حالا او برای قرار گرفتن مقابل تیم سابقش، به میلان بازخواهد گشت. یووه نیز فصل را به همراه آلگری خوب شروع کرد و در بازی های پیش فصل، نتایج خوبی به دست آورد. همچینن در سری آ، آنها موفق شدند مقابل اودینزه و کیه وو پیروز شوند و همچنین در لیگ قهرمانان، 2-0 مالمو را شکست دادند.

رو در رو

5 بازی پیشین دو تیم، کاملا به نفع یوونتوس بوده است. در حقیقت، از 5 بازی، 4 بازی با پیروزی یووه و تنها یک بازی با پیروزی میلان همراه بوده است.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت