لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دیدارهای آقای وزیر برای مذاکرات هسته ای

وزیر امور خارجه کشورمان و کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بار دیگر آخرین تحولات مربوط به مذاکرات هسته ای را بررسی کردند. نماینده سازمان ملل در امور عراق و همتای استرالیایی ظریف نیز با حضور در محل اقامت وی در نیویورک با او دیدار کردند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، معاون اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز در دیدار با معاونان وزیر امور ارجه کشورمان آخرین تحولات مربوط به مذاکرات هسته ای را بررسی کردند .

نیکولای ملادنف  نماینده دبیر کل سازمان ملل متحد در امور عراق نیز با حضور در محل اقامت محمد جواد ظریف با وی دیدار وگفت وگو کرد .

دیدارهای آقای وزیر برای مذاکرات هسته ای

در این ملاقات وزیر امور خارجه کشورمان ضمن تبیین اهداف سفر اخیر خود به عراق اظهار داشت : ثبات وامنیت عراق وتوسعه وپیشرفت این کشور و تقویت مناسبات همه جانبه فیما بین تهران وبغداد برای جمهوری اسلامی ایران اهمیت راهبردی زیادی دارد .

وی افزود : در تحولات اخیر و درحالی که دیگران مشغول تدارک برگزاری یک اجلاس نمایشی بودند ایران بطور جدی مشغول دفاع  از دولت و مردم عراق درمقابله با تهدید گروه تروریستی داعش  بود .

 ظریف همکاری ورایزنی مستمر میان کشورهای منطقه برای حل مشکلات عراق و دفع خطر تروریسم دراین کشور و منطقه را امری ضروری خواند و تاکید کرد: هرکشوری که قصد کمک به بهبود شرایط عراق رادارد باید واقعیات آن کشور  را درنظر داشته باشد وبه روند سیاسی دراین کشور وانتخاب مردم عراق احترام بگذارد .

 ملادنف نماینده دبیرکل سازمان ملل درامور عراق نیز در این دیدار با اشاره به شرایط سخت وپیچیده عراق تاکید کرد : هرگونه دخالت خارجی در این کشور می تواند شرایط فعلی را دشوارتر نماید .

وی مشارکت وهمکاری های منطقه ای برای برخورد جدی با مساله تروریسم را ضروری وآمادگی سازمان ملل را برای ایفای نقش موثر دراین زمینه اعلام کرد .

جولی بیشاپ  وزیر امور خارجه استرالیا  نیز با حضور در محل اقامت  محمد جواد ظریف در نیویورک با وزیر امور خارجه  کشورمان دیدار کرد و طی آن تحولات منطقه و بین المللی از جمله تحولات عراق و فعالیت گروه های تروریستی و افراطی در منطقه و آخرین وضعیت بحران  اوکراین و همچنین برخی موضوعات روابط دو جانبه مورد گفت و گو و تبادل نظر قرار گرفت  .

دیدارهای آقای وزیر برای مذاکرات هسته ای

وزیران خارجه ایران و استرالیا در این دیدار همچنین در خصوص مساله مهاجران و پناهجویان و مشکلاتی که برای برخی اتباع ایرانی در مهاجرت به استرالیا رخ داده است تبادل نظر کردند .

دو وزیر بر مذاکرات گروه های کارشناسی کنسولی دو کشور بمنظور بررسی همه جانبه و کمک به کاهش مشکلات و مخاطرات موجود تاکید کردند و مقرر شد که یک هیات کنسولی استرالیا به کشورمان سفر کند .

جدید ترین مطالب سایت