لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افشاگری یک جادوگر: به دروازه بان تیم ملی انرژی می دادم

گرائیلی در ادامه به تماشاگران امروز می گوید:«آنقدر بازیکنان تیم ملی سراغ من می آیند و به من زنگ می زنند که اگر بگویم باورتان نمی شود. من با ۱۰ تا مربی لیگ برتری فوتبال کار کرده ام. اسمشان را بشنوی تعجب می کنی.»

هفته نامه «تماشاگران امروز» در شماره این هفته اش سراغ یک چهره جنجالی رفته است. فرشید گرائیلی که در میان فوتبالی ها نامی معروف است و از او به عنوان جادوگر یاد می شود در این مصاحبه به تماشاگران امروز می گوید جادوگر نیست و روانشناس است. او می گوید با بسیاری از ملی پوشان و مربیان سرشناس فوتبال در ارتباط بوده و برای آنها دعا می کند تا نتیجه بگیرند. بخش هایی از این مصاحبه خواندنی را در اینجا می بینید.

تماشاگران امروز: می خواهیم بدانیم آن گلر که با کمک شما موفق بود، چه شد که الان حال و روز خوبی ندارد؟

- این کسی  که شما می گویید، قدیم ها  دروازه بان ذخیره بود. به من زنگ زده بود که یک روحیه ای به من بده. من هم چند تا کار گفتم انجام داد و روحیه اش بهتر شد. نمی دانم چیزی از انرژی درمانی شنیدید یا نشنیدید؟ یک نیرویی در من بود که من منتقل می کردم به این دروازه بان. از من روحیه می گرفت و دیگر گل نمی خورد.

تماشاگران امروز: این دروازه بانی که حرفش را می زنیم در تمام مسابقات تیمش، سر ضربات کرنر و ایستگاهی و موقعیت های خطرناک دعایی را زیرلب زمزمه می کرد. در تصاویر تلویزیونی کاملا مشخص بود که دعا می خواند. این توصیه شما بود؟

- نه. این مساله دعا که شما می فرمایید برای وقتی بود که ارتباطش را با من قطع کرد. اصلا نمی دانستم که چه کسی گفته بود این کار را بکند. در دورانی که با من بود اصلا نمی گفتم که چه کار بکند و چه کار نکند. من همراهش بودم. هر جا می رفت من را می برد.

تماشاگران امروز: همراهش بودید؟ یعنی در سفرهایی که برای بازی با تیم های شهرستانی لیگ  برتر داشتند، شما را همراه خودش می برد؟

- بله. برای من هم بلیت می گرفت که در تمام سفرها همراهش باشم.

تماشاگران امروز: شما همراه بازیکنان سفر می کردید و به اردوی تیم می رفتید؟

نه. برای من جدا بلیت هواپیما می گرفت و در هتلی که تیم اقامت داشت، اتاق رزرو می کرد. در بازی ها به استادیوم می رفتم و بازی را تماشا می کردم تا گل نخورد.

تماشاگران امروز: چه شد که ارتباط  شما با این دروازه بان قطع شد؟

یک بار به من گفت که دیگر نیازی تو باشی و به من کمک کنی. اینها خرافات است. من هم گفتم روی چشم و دیگر با هم تماس نداشتیم.

تماشاگران امروز: این اتفاق چه زمانی افتاد؟

دقیقا یادم نیست. خیلی وقت است، یکی دو سال پیش بود. دقیقش را بخواهید یک سال و نیم پیش بود.

تماشاگران امروز: اولین روزهای افت این دروازه بان هم آن روزها بود. دیگر بعد از آن اتفاقات هیچ وقت با شما تماس نگرفت؟

آدم باید به خدا اعتقاد داشته باشد. این آقا یک دورانی به من گفته بود تو با من باش، اصلا خیالت هم نباشد. من هم همراهش بودم. اما وقتی وضع مالی اش خوب شد، خدا را فراموش کرد و منم منم می کرد. همین شد که افت کرد.

وقتی به تیم  ملی رسید گفت همه اینها الکی است و من خودم به اینجا رسیده ام. من هم گفتم اگر خودت بودی که برو به سلامت، مواظب خودت باش. همه چیز پول که نیست. ما با هم دست ابوالفضلی داده بودیم که به هم کمک کنیم. خدا جوابش را داد. با آن همه افتخار آخرش نتوانست به جام  جهانی برود.

گرائیلی در ادامه به تماشاگران امروز می گوید:«آنقدر بازیکنان تیم ملی سراغ من می آیند و به من زنگ می زنند که اگر بگویم باورتان نمی شود. من با 10 تا مربی لیگ برتری فوتبال کار کرده ام. اسمشان را بشنوی تعجب می کنی.»

تماشاگران امروز: نمی خواهید اسم این 10  تا مربی را بگویید؟

- نه ولش کن. دنبال دردسر نیستم. الان یک سالی است که هیچ کاری به فوتبال ندارم. چون دیدم فوتبال جای کثیفیه. فقط پارسال هم که یونس(گرائیلی) سرمربی نساجی شده بود، رفتم تا کمکش کنم.

جدید ترین مطالب سایت