لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیش بازی لسترسیتی- منچستریونایتد

لسترسيتي و منچستريونايتد در هفته ي پنجم ليگ برتر انگليس، امروز در ورزشگاه کينگ پاور به مصاف يکديگر خواهند رفت.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، شاگردان لوئیس فان خال پس از پیروزی پرگل مقابل کوئینزپارک رنجرز، امیدوارند بتوانند رفته رفته به جمع مدعیان اضافه شوند.

لسترسیتی؛ در جستجوی اولین پیروزی خانگی

لسترسیتی با ترکیب کامل خود پا به این دیدار خواهد گذاشت.کاسپر اشمایکل، پسر پیتر اشمایکل مشهور که بین سال های 1991 تا 1999گلر یونایتد بود، به میادین بازگشته و نیک پاول، هافبک یونایتد که به صورت قرضی به لستر پیوسته، به این بازی خواهد رسید. بدین ترتیب تنها غایب لستر، متیو آپسون خواهد بود. لسترسیتی در 4 بازی اخیر خود در لیگ برتر، 1 پیروزی، 2 تساوی و یک شکست کسب کرده و همچنین از جام اتحادیه نیز حذف شده است.آنها در خانه موفق به کسب پیروزی نشدند و همین موضوع، مسلما هدف اصلی آنها در بازی امروز خواهد بود.

منچستریونایتد؛ تثبیت اوضاع خوب

یونایتد فصل را خوب شروع نکرد و آنها از 3 بازی اول خود در لیگ، تنها 2 امتیاز کسب کردند و همچنین در جام اتحادیه با شکست 4-0 مقابل تیم دسته سومی ام کی دونز، از این رقابت ها حذف شدند. ولی در بازی آخر خود مقابل کیو پی آر، شاگردان فن خال عملکرد بسیار خوبی داشتند و موفق شدند 4-0 حریف خود را در هم بکوبند. این اولین بازی بود که فالکائو ، بلیند و روخو برای یونایتد انجام می دادند و دی ماریا نیاز دومین بازی خود را تجربه می کرد. مروانه فلینی، مایکل کریک، فیل جونز، اشلی یانگ وجسی لینگارد، مصدومین یونایتد هستند ولی کریس اسمالینگ در آستانه بازگشت به میادین است.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت