فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیش بازی منچسترسیتی- چلسی؛ شب آبی

در حساس ترين بازي امروز فوتبال اروپا، دو تيم چلسي و منچسترسيتي در هفته ي پنجم ليگ برتر انگليس در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف يکديگر خواهند رفت.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، بسیاری این دیدار را جدال دو مدعی اصلی قهرمانی این فصل لیگ برتر می دانند و به همین دلیل، از اهمیت زیادی برخوردار است.

منچسترسیتی؛ امتحان سخت شاگردان پیگرینی

منچسترسیتی شروع خوبی در لیگ داشته ولی آنها می توانستند بهتر از این ها کار کنند. در حقیقت، سیتیزن ها در 4 بازی اخیر خود در لیگ برتر، 2 پیروزی، یک شکست و یک تساوی به دست آورده اند و از 12 امتیاز ممکن، 7 امتیاز کسب کرده اند. شاید مهم ترین دغدغه ی پیگرینی در حال حاضر، وضعیت بدنی آگوئرو است. مهاجم آرژانتینی در آلمان مقابل بایرن به عنوان یار جایگزین وارد زمین شد ولی عملکرد خوبی نداشت و احتمال حضورش در این بازی پایین است. فرناندو و یووتیچ، دیگر مصدومان سیتی هستند.

چلسی؛ روی نوار پیروزی های لیگ برتر

شاگردان مورینیو لیگ برتر را فوق العاده شروع کردند. در واقع آنها موفق شدند در 4 بازی خود، 4 پیروزی کسب کنند و 15 گل به ثمر برسانند. مهمترین موضوع مورد بحث مورینیو، وضعیت مصدومیت دیگو کاستا است. مهاجم اسپانیایی در بازی قبلی نیز شرایط خوبی برای شروع بازی نداشت ولی موفق شد در جریان باز هت تریک کند و با 7 گل در صدر جدول گلزنان قرار بگیرد.هر چند که چلسی در لیگ قهرمانان شروع خوبی نداشت و آنها در بازی اول خود، مقابل شالکه 1-1 متوقف شدند.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت