لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سرقت ستاره سابق آمریکا از فروشگاه اپل

رکس چاپمن یکی از بازیکنان و مدیران لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا به جرم سرقت اقلام مختلف از یکی از فروشگاه های اپل در Scottsdale به ارزش 14 هزار دلار دستگیر شده است.

خبرگزاری فارس: رکس چاپمن یکی از بازیکنان و مدیران لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا به جرم سرقت اقلام مختلف از یکی از فروشگاه های اپل در Scottsdale به ارزش 14 هزار دلار دستگیر شده است.

سی نت نوشت: وی که در سال های گذشته در تیم هایی همچون Charlotte Hornets، Washington Bullets، the Miami Heat  و  Phoenix Suns بازی می کرد و سال قبل هم به عنوان یکی از چهره های مشهور لیگ NBA معرفی شده بود، حال باید پاسخگوی اتهامات مربوط به سرقت خود باشد.

وی هفت بار به فروشگاه های اپل مراجعه کرده و در حالی که وانمود کرده مبلغ کالاهای خریداری شده را از طریق یکی از برنامه های همراه آیفون پرداخته در عمل چنین کاری را انجام نداده است. چاپمن سپس این اقلام را در ازای دریافت پول به فروش رسانده است.

با توجه به اینکه کارکنان فروشگاه اپل او را به عنوان یک فرد مشهور می شناختند، تصور نمی کردند او مبلغ کالاهای خریداری شده را نپردازد و در این مورد دروغ بگوید.

آمار نشان می دهد 60 درصد از ستارگان لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا تنها 5 سال پس از بازنشستگی ورشکسته شده و برخی از آنها برای گذران زندگی به دزدی و دیگر تخلفات روی می آورند.

جدید ترین مطالب سایت