لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آیفون 6 و 6+ در ایران چند «فی» می خورد؟

الان بازار، زمان ورود آیفون 6 و 6+ به ایران را 2 تا 3 هفته آینده عنوان می کنند. پیش بینی می شود آیفون 6 با قیمت حدود 3 میلیون تومان وارد بازار شود و در قیمت 2 میلیون و 500 هزار تومان باقی بماند.

خبرگزاری فارس: الان بازار، زمان ورود آیفون 6 و 6+ به ایران را 2 تا 3 هفته آینده عنوان می کنند. پیش بینی می شود آیفون 6 با قیمت حدود 3 میلیون تومان وارد بازار شود و در قیمت 2 میلیون و 500 هزار تومان باقی بماند.

از روز گذشته فروش رسمی آیفون 6 و 6+ در آمریکا آغاز شده است.

در حالی که تاکنون درخواست برای خرید آیفون های جدید، به صورت پیش سفارش بوده است، چندی پیش فروشگاهی در تهران نمونه هایی از آیفون 6 و آیفون 6+ را ارائه کرده بود.

قیمت آیفون های جدید طبق اعلام رسمی شرکت اپل، برای آیفون 6 649 دلار و برای مدل دیگر آن 749 دلار است.

قیمت آیفون 5S حدود 459 دلار بود که هم اکنون در بازار در قیمت 2 میلیون و 200 هزار تومان ثابت شده است.

پیش بینی می شود آیفون 6 نیز با قیمت حدود 3 میلیون و 500 هزار تومان وارد بازار شود و سپس در حدود 2 میلیون و 500 هزار تومان ثابت شود.

گشتی در بازار موبایل تهران و پرسش وجو درباره آیفون های جدید، نشان می دهد فعالان این بازار، زمان ورود این دو محصول را 2 تا 3 هفته آینده پیش بینی می کنند.

البته از این هفته ورود گوشی های مسافرتی آیفون جدید به بازار آغاز خواهد شد.

در حالی که متقاضیان آیفون ها در انتظار ورود نسخه های جدید هستند، برخی از علاقمندان به این محصولات نیز مانند روال گذشته ورود مدل های جدید برای کاهش قیمت مدل قبلی و خرید آیفون 5S را انتظار می کشند.

جدید ترین مطالب سایت