لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیروزی پرگل رئال مقابل الچه

رئال مادريد در ادامه نتايج خوبش، توانست در ديداري خانگي مقابل الچه به پيروزي 5-1 دست پيدا کند.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، شاگردان آنچلوتی بعد از دو پیروزی پرگل مقابل بازل و لاکرونیا، با روحیه ای خوب در دیدار امشب به میدان رفتند و توانستند یک پیروزی پرگل دیگر را رقم بزنند.

البته این تیم میهمان بود که در دقیقه 15 توانست به گل اول برسد. الچه که نزدیک به 38 سال بود در سانتیاگو برنابئو به رئال گل نزده بود، با پنالتی ادو آلباکار پیش افتاد. اما این برتری چندان پایدار نبود و گرت بیل، روی ارسال دیدنی خامس رودریگس، در دقیقه 20 به گل تساوی رسید.

پیروزی پرگل رئال مقابل الچه

فشار رئال بعد از این گل ادامه پیدا کرد و کریس رونالدو در 12 دقیقه بعدی، دو بار برای رئال گلزنی کرد. ابتدا خطای پنالتی روی مارسلو، این فرصت را برای ستاره پرتغالی ایجاد کرد که رئال را پیش بیندازد و سپس در دقیقه 32، روی ارسال مدافع چپ برزیلی، رونالدو با یک ضربه سر تماشایی، حساب کار را 3-1 کرد.

شماره 7 رئال که در دیدار قبلی مقابل دپورتیوو لاکرونیا هم سه گل زده بود، در این دیدار هم به گلزنی هایش ادامه داد و در دقیقه 80، یک بار دیگر از روی نقطه پنالتی، دروازه حریف را باز کرد. خطای پنالتی این بار روی خود CR7 انجام شده بود. اما آتش بازی رونالدو به این جا ختم نشد و او در دومین دقیقه از وقت های تلف شده، روی پاس عالی گرت بیل، یک بار دیگر مانو را مغلوب کرد تا باز هم پرفروغ ترین ستاره رئال باشد. با این پیروزی، رئال 9 امتیازی شد و به رتبه چهارم جدول لالیگا صعود کرد.

منبع خبر: ورزش3

 

جدید ترین مطالب سایت