لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

محاکمه مرد سالخورده به اتهام قتل همسر معتادش

مردی که متهم است به دنبال اختلاف با همسرش او را به قتل رسانده و جسدش را در اطراف پارک چیتگر رها کرده است با رضایت فرزندانش از قصاص رهایی یافت و صبح دیروز به لحاظ جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

هموطن: روز 29 ارديبهشت ماه سال88 مأموران كلانتري چيتگر هنگام گشتزني در اطراف پارك با جسد زني ميانسال روبه رو شدند و بازپرس جنايي پايتخت را در جريان اين حادثه قرار دادند. دقايقي بعد افسران تيم ويژه بررسي صحنه جرم در محل كشف جسد حاضر شدند و تحقيقات در اين باره آغاز شد.

مقتول زني 60ساله به نام عفت بود كه بر اثر فشار بر عناصر حياتي گردن دچار خفگي شده بود و آثار اصابت جسم سخت بر سرش نيز مشاهده مي شد. در چنين شرايطي جسد به پزشكي قانوني منتقل و تجسس ها براي رازگشايي از اين معماي جنايي آغاز شد.تحقيقات درباره مقتول نشان مي داد او از مدتي قبل با شوهرش رجب كه مردي 70ساله است دچار اختلاف شده بود و چند روز قبل از اين حادثه همسايه ها صداي درگيري او و شوهرش را از خانه شان شنيده بودند.

از سويي بررسي ها حاكي از آن بود كه عفت به مواد مخدر اعتياد داشت و همين موضوع باعث اختلاف او با شوهرش شده بود. در چنين شرايطي رجب به عنوان نخستين مظنون بازداشت شد و تحت بازجويي قرار گرفت اما حاضر نشد اتهام قتل همسرش را برعهده بگيرد. او گفت: من و همسرم مدتي بود كه جدا از يكديگر زندگي مي كرديم اما با يكديگر رفت وآمد داشتيم تا اينكه از يك سال قبل در يك خانه و كنار يكديگر زندگي مي كرديم. زندگي ما خوب بود و من همسرم را دوست داشتم تا اينكه اين حادثه اتفاق افتاد و او به قتل رسيد.

اظهارات اين مرد در شرايطي بود كه آثار لاستيك چرخ خودروي او در محل كشف جسد به چشم مي خورد و نشان مي داد او همسرش را به قتل رسانده و سوار بر خودرويش جنازه را به اطراف پارك چيتگر منتقل كرده است. در چنين شرايطي او بازداشت شد اما باز هم حاضر نبود درباره حقايق قتل همسرش چيزي بگويد. در اين ميان فرزندان مقتول كه به عنوان اولياي دم خواستار مجازات قاتل شده بودند نسبت به پدرشان اعلام گذشت كردند تا صبح ديروز به لحاظ جنبه عمومي جرم در دادگاه كيفري استان تهران محاكمه شود.

در ابتداي اين جلسه كه در شعبه113 به رياست قاضي باقري برگزار شد ابتدا نماينده دادستان كيفرخواست را قرائت كرد و در ادامه متهم در جايگاه قرار گرفت و به دفاع از خود پرداخت. او گفت: من عاشق همسرم بودم و دليلي نداشت بخواهم او را به قتل برسانم. ما 3فرزند داشتيم و صاحب نوه شده بوديم اما همسرم به شيشه اعتياد داشت و پسر جواني برايش مواد مخدر مي آورد. بارها به او در اين باره تذكر دادم اما فايده اي نداشت تا اينكه اين اتفاق افتاد.او درباره روز حادثه گفت: همسرم بيمار شده بود و مي خواستم او را به بيمارستان ببرم اما گفت لازم نيست.

من خوابيدم اما چند ساعت بعد وقتي بيدار شدم همسرم در خانه نبود. با تلفن همراهش تماس گرفتم اما جوابم را نداد. نمي دانستم او كجا رفته است. چون فكر مي كردم ممكن است به درمانگاه نزديك خانه مان رفته باشد دنبالش رفتم اما آنجا نبود. يك روز گذشت و هيچ خبري از عفت نبود تا اينكه وقتي نااميدانه بار ديگر با تلفن همراهش تماس گرفتم مرد غريبه اي جوابم را داد.

او از من پرسيد شما چه كسي هستي كه 27مرتبه با اين خط تماس گرفته اي؟ گفتم من همسر عفت هستم. مرد گفت مأمور كلانتري است و همسرم تصادف كرده است. من هم فورا به كلانتري رفتم اما در آنجا بود كه فهميدم همسرم به قتل رسيده است. من در قتل عفت نقشي ندارم و نمي دانم چه كسي او را كشته است.در پايان اين جلسه قضات دادگاه براي تصميم گيري در اين باره وارد شور شدند.

منبع خبر: همشهری

جدید ترین مطالب سایت