لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گم شدن مرموز دختر جوان در روز میهمانی(+عکس)

روز میهمانی بود که دختر جوان خانه شان در جنوب تهران را ترک کرد و به طرز مرموزی گم شد.27 مرداد ماه سال جاری دختر جوانی که از بیماری اختلال شخصیتی رنج می برد ناگهان خانه را ترک کرد و دیگر بازنگشت.

به گزارش ایران، ساعت 6 بعدازظهر همان روز بود که مادر خانواده برای تهیه و تدارک میهمانی شب از خانه خارج شد. همه در تکاپو بودند در این بین کسی توجهی به اعظم نمی کرد تا اینکه مادر از راه رسید و سراغ اعظم را گرفت ولی در آن شلوغی کسی نمی دانست اعظم کجا رفته است؟! آنها گمان می کردند او در طبقه بالای خانه شان استراحت می کند.

گم شدن مرموز دختر جوان در روز میهمانی(+عکس)

دختر 27 ساله پیش از رفتن مادرش یک مانتوی زرد و شال مشکی و شلوار لی آبی به تن کرده بود تا به همراه خانواده اش راهی امامزاده شود. او می گفت دلش زیارتگاه می خواهد اما آن لحظه موقعیت رفتن نبود. دختر جوان گویا تحمل شلوغی و میهمانی را نداشت و به همین خاطر در چشم برهم زدنی رفت و تاکنون کسی از سرنوشتش اطلاعی ندارد.

همه به جست وجوی اعظم در محله شان در حوالی اتوبان بعثت ترمینال جنوب پرداختند اما ردی از وی نبود حتی تلفن همراهش را جواب نمی داد.

بدین ترتیب سناریوی مرموز گم شدن دختر به پلیس مخابره شد و از آنجا که هیچ کس نمی دانست این دختر کجاست و چه سرنوشتی دارد بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 34 تهران دستور داد تیم ویژه ای از مأموران پلیس آگاهی برای رازگشایی دختر بیمار وارد عمل شوند.

کارآگاهان ابتدا پرونده اجساد زنان ناشناس در پزشکی قانونی را بررسی کردند که هیچ اثری نبود و پس از اینکه به سرنخی از دختر جوان دست نیافتند در گام بعدی به بررسی بیمارستان ها، زندان ها ، بهزیستی و حتی گرمخانه های شهرداری و ... پرداختند اما ردپایی از اعظم به دست نیامد.

مأموران در جست وجوی دختر بیمار بودند که اول شهریورماه ارسال یک پیامک از گوشی اعظم همه را به وحشت انداخت. در پیام آمده بود «بیایید و مرا از اینجا ببرید.»

پلیس به ردیابی ارسال کننده این پیامک پرداخت اما نتیجه ای حاصل نشد. تا اینکه ساعت 11 صبح همان روز مردی ناشناس تماس تلفنی دختر گمشده را جواب داد و ادعا کرد گوشی را در خیابان فجر پیدا کرده است. وقتی خانواده اعظم برای تحویل گرفتن گوشی رفتند مرد ناشناس تلفن همراه را در درمانگاه گذاشته بود. سپس با تلفن همراه تماس گرفته و از مسئولان درمانگاه خواسته تلفن همراه را به صاحبش برگردانند.

مأموران کلانتری 106 نامجو  در این مرحله تلفن همراه دختر گمشده را بررسی کردند که 4 مظنون دستگیر شدند و همگی ادعای بی گناهی کردند.تحقیقات پلیسی و بازجویی از این مظنونان نشان می داد: آنان یکدیگر را نمی شناسند و تنها راننده هستند که از روی دلسوزی دختر جوان را به مقصد می رساندند و اعظم چون پولی برای پرداخت کرایه نداشت شماره موبایلش را به راننده ها می داد تا پس از تماس و گرفتن شماره کارت بانکی کرایه را به حسابشان واریز کند.پس از بازجویی و بررسی های پلیسی 4 مظنون با قید وثیقه آزاد شدند و یکی از آنان نیز با رضایت خانواده اعظم تبرئه شد.

مادر اعظم با صدایی گرفته در این رابطه به شوک گفت: دخترم دانشجوی ادبیات بود اما به دلیل برخی مشکلات نتوانست تحصیلش را ادامه دهد. او از ناراحتی اعصاب و روان و اختلالات شخصیتی رنج می برد و تاکنون چند بار برای درمان در بیمارستان های مختلف بستری شده بود.

من همیشه مراقب اعظم بودم اما آن روز به خاطر بی توجهی من دخترم از خانه رفت و دیگر برنگشت. این مادر نگران ادامه داد: سه سال پیش نیز دخترم در یزد و به مدت 26 روز گم شده بود اما سرانجام پیدا شد و مدت طولانی برای درمان در بیمارستان بستری شد اما این بار نگران حالش هستم چرا که وی از خودش اختیاری ندارد. بسیار منزوی و گوشه گیر است. باید داروهایش را مصرف کند و نمی دانم الان کجاست و چه سرنوشتی دارد؟!

مادر اعظم افزود: به همه جا سرزدیم و به هر کس که فکر می کردیم نزد اوست زنگ زدیم اما بی نتیجه ماند و با گذشت بیش از یک ماه هنوز ناپدید شدن دخترم را باور ندارم. دخترم شرایط سخت و نامناسبی داشت.او خیلی دوست داشت همیشه به گردش و بیرون از خانه برود اما بدون من نمی رفت و حالا اشک و حسرت برایم مانده است.

بنابر این گزارش، تحقیقات پلیسی برای ردیابی این دختر جوان به بن بست خورد و  درحالی که پلیس، خود را در برابر گره های کور می دید بازپرس موسوی خواستار انتشار عکس اعظم در شوک روزنامه ایران شد تا کسانی که سرنخی از سرنوشت وی دارند با شماره 1-88500100 روزنامه ایران تماس بگیرند یا به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

 اخباراجتماعی - ایران

جدید ترین مطالب سایت