فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مواد مخدر توفیق حج را از 50 ایرانی گرفت!

معاون سازمان حج و زیارت با بیان اینکه متأسفانه مشکل مواد مخدر یکی از معضلات جدی ما در موسم حج است، گفت: تاکنون بیش از ۵۰ نفر از سراسر کشور به دلیل مشکل مواد مخدر از رفتن به خانه خدا بازمانده اند.

هموطن: ناصر خدر نژاد که هم اکنون در مدینه منوره به سر می برد در گفت و گو با فارس گفت: متاسفانه مشکل مواد مخدر یکی از معضلات جدی ما در موسم حج است و تاکنون بیش از 50 نفر از زائران از سراسر کشور به دلیل حمل مواد مخدر از اعزام به خانه خدا بازماندند.

وی ادامه داد: این در حالی است که هنوز پروازهای برخی از شهرهای ما آغاز نشده است و اگر ما بتوانیم مشکل آنها را حل کنیم با پروازهای بعدی اعزام می شوند اما اگر آنها مشکل اعتیاد داشته باشند ویزای آنها لغو شده و افرادی که در لیست انتظار هستند جایگزین آنها می شوند.

معاون سازمان حج و زیارت ادامه داد: خوشبختانه بجز این موضوع در موسم حج امسال تاکنون مشکل خاصی مشاهده نشده است و در بازدیدهایی که به همراه سرپرست حجاج ایرانی از هتل ها انجام داده ایم شاهد هستیم که همه زائران از روند اجرایی حج امسال ابراز رضایت کردند.

خدر نژاد ادامه داد: بحث انعقاد قرارداد برای مسکن و هتل در سال آینده در مدینه منوره را آغاز کردیم و امیدوار هستیم با توجه به مشکل کمبود هتل در مدینه، بتوانیم تا پایان عملیات حج، موضوع اجاره هتل های مدینه را به پایان برسانیم و به دنبال این هستیم که هتل های جدید را در گردونه خدمت رسانی به زائران قرار دهیم.

وی همچنین به بحث تغذیه زائران اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه امسال نیروهای بسیار مجربی را برای آشپزخانه ها انتخاب کرده ایم، این افراد تنوع غذایی را در دستور کار خود قرار دادند و در نظرسنجی انجام شده تاکنون زائران از بخش تغذیه بیش از 93 درصد ابراز رضایت کردند که امیدوار هستیم این روند تا پایان عملیات حج ادامه یابد.

معاون سازمان حج و زیارت درخصوص حمل و نقل زائران نیز گفت: خداروشکر تاکنون وضعیت بسیار خوبی را در این زمینه داشته این و هیچ شکایتی در این مورد تا این لحظه به ما نرسیده است و این نشان می دهد خدمت رسانی شرکت هایی که با آنها قرارداد داشته ایم تا این لحظه به خوبی انجام شده است.

منبع خبر: فارس

جدید ترین مطالب سایت