لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سندی از مهربانی کم نظیر داعش/ آدمکش های نازک دل

صفحات اینترنتی تروریست های داعش که از سه هفته پیش بطور هماهنگ فعالیت های خود را محتاطانه تر و کم هیاهو تر ادامه می دهند، امروز تصاویری را به عنوان سند مهربانی و رافت خود منتشر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، صفحات گروه تروریستی داعش در تویتر امروز با انتشار تصاویری، آدمکش های خود را اشخاصی رئوف و مهربان توصیف کردند.

از سه هفته پیش و پس از نمایش مشکوک سربریدن دومین خبرنگار امریکایی، سرکردگان داعش با صدور دستورالعملی به نیروهای خود اعلام کردند که تهیه عکس و فیلم از عملیات و درگیری ها و سایر فعالیت ها در مناطق اشغال شده ممنوع است و انتشار هر مطلبی در اینترنت باید تحت نظر موسسه تبلیغاتی و رسانه ای مرکز خلافت انجام شود. از آن پس فعالیت پرهیاهو و بی حد و حساب تروریست ها در شبکه های اجتماعی تویتر و فیسبوک بطور چشمگیری کاهش یافت و حتی پس از هیاهوی تبلیغاتی رسانه های غربی درباره ائتلاف ضد داعش و حملات هوایی به سوریه و عراق، تمام گزارش ها و مطالب داعش بسیار محتاطانه و کم فروغ! منتشر می شود.

مهمترین موضوعی که در روزهای اخیر و در واکنش به حملات هوایی امریکا و متحدان عربش به مواضع داعش، در صفحات تروریست های تکفیری مطرح شد، بازگشت هواپیماهای عربستانی پس از انجام ماموریت در سوریه به تل آویو در سرزمین های اشغالی بود.

صفحات داعش که این روزها بیشتر به بازتاب مطالب رسانه های دیگر می پردازند، امروز تصاویری از مهربانی و رافت آدم کش های دست پرورده وهابیت و صهیونیزم منتشر کردند و نوشتند، با چنین خلق و خو و رافتی، برخی ها با بی انصافی، مجاهدان را سنگدل و وحشی خطاب می کنند.

سندی از مهربانی کم نظیر داعش/ آدمکش های نازک دل

شرح عکس: مجاهدان دولت خلافت، از روی مهربانی و احسان حتی به حیوانات غذا می دهند و به آنها محبت می کنند. چطور ممکن است کسانی که با حیوان با نیکی و محبت برخورد می کنند، مسلمانان را بکشند!؟

جدید ترین مطالب سایت