فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تراکتور1-سپاهان1؛ شجاع جور ادینهو را کشید

حساس ترين بازي هفته دهم ليگ برتر با تساوي به پايان رسيد.

هموطن:  به گزارش "ورزش سه" ، دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان از هفته دهم رقابت های لیگ برتر که از ساعت 17:40 امروز (جمعه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز آغاز شده بود با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

هفته دهم لیگ برتر،  ورزشگاه یادگار امام تبریز، تماشاچی:43400نفر

داور:حسین زرگر، کمک ها: مهدی عالیقدر، سعید آل وردی

گل ها:خلیل زاده(گل به خودی)(70)تراکتور،  محمدرضا خلعتبری(48)سپاهان

اخطار:گردانی(تراکتور)

تراکتور:حامد لک، میرهانی هاشمی، احمد آل نعمه، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، شاهین ثاقبی(65- فرشاد احمدزاده)، حبیب گردانی، خالد شفیعی، سامان نریمان جهان(90-فرید بهزادی کریمی)، ادینیو(90-محمد ابراهیمی) و محسن دلیر

سرمربی: رسول خطیبی

سپاهان:رحمان احمدی، هادی عقیلی، عبدالله کرمی، وریا غفوری، احسان حاج صفی، شجاع خلیل زاده، حسن پاپی، محرم نوید کیا(75- رسول نوید کیا)، لوسیانو پریرا، محمدرضا خلعتبری، مهدی شریفی(83- جواهر سوکای)

سرمربی:حسین فرکی

شرح بازی:

اگرچه هواداران تراکتورسازی استحقاق بیشتری داشتند اما یک گل هم برای آنها بد نبود، بخصوص که نمایش امروز تراکتور پایین تر از حد انتظار و در سطح مسابقات قبلی نبود که شاید این مساله به دلیل استقبال شدید هواداران تراکتور از این بازی باشد، چیزی که جوان های خطیبی به آن عادت نداشتند. بازی تراکتورسازی ـ سپاهان حساس ترین بازی این هفته بود که با گل به خودی شجاع خلیل زاده با تساوی به اتمام رسید و البته هواداران تراکتور را اندکی راضی کرد. آنها که صدرنشین لیگ هستند، از سپاهان نمایش بهتری داشتند اما امروز قادر به خلق موقعیت های پرشمار نشدند.

سپاهان هم که دوره تازه ای را تجربه  می  کند امروز تیم محکم تری نشان داد و موفق شد یک امتیاز حساس از تبریز به اصفهان سوغات ببرد. با این تساوی تراکتور صدرنشین باقی ماند و به احتمال زیاد صدرنشینی را هم حفظ  می  کند مگر آنکه استقلال در نیمه دوم بازی ذوب آهن کار خارق العاده ای کند. این صدرنشینی حداقل هدیه ای است به هواداران پرشور تراکتور که امروز حدنصاب استقبال از یک مسابقه لیگ برتری را شکستند. به امید تداوم حضور آنها در ورزشگاه که این از هر چیزی مهمتر است.

شرح گل ها:

0-1(سپاهان)محمدرضا خلعتبری در محوطه جریمه تراکتور صاحب موقعیت شد و بعد از دریبل لک توپ را وارد دروازه کرد.

1-1(تراکتور)کرنر ارسالی از سمت راست با پای شجاع خلیل زاده وارد دروازه رحمان احمدی شد.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت