لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قتل پایان نزاع دسته جمعی

طي نزاع دسته جمعي که عصر روز گذشته در خيابان خواجه ربيع رخ داد جوان ۳۱ ساله اي جان خود را از دست داد و دو نفر از عوامل نزاع دستگير شدند.

هموطن: به گزارش خراسان جوان ۳۱ ساله اي که در حال عبور از خيابان محل زندگي اش بود با چند جوان که در حال پارک خودروي شان بودند درگير شد که بر اثر ضربه چاقو به قفسه سينه و اصابت جسم سخت به سرش جان خود را از دست داد.

مأموران کلانتري خواجه ربيع پس از اطلاع موضوع به قاضي ويژه قتل و دريافت دستورات قضايي موفق شدند دو نفر از عوامل نزاع را شناسايي و دستگير کنند.

قاضي حسيني به همراه افسر جنايي پليس آگاهي و عوامل بررسي صحنه جرم و کارشناسان پزشکي قانوني عازم بيمارستان شدند تا بتوانند علت دقيق تري از مرگ جوان به دست آورند. در ادامه کارشناسان پزشکي قانوني پس از معاينه جسد اعلام کردند احتمال مي رود ضربه چاقو به قفسه سينه متوفي عامل اصلي مرگ وي باشد.

بنابراين گزارش اين قاضي پس از تکميل مراحل بررسي صحنه قتل در کلانتري خواجه ربيع حضور پيدا کرد و تحقيقات تا پاسي از شب ادامه يافت و بدين ترتيب يکي از عوامل نزاع که ادعا مي کرد علت درگيري با مقتول فحاشي او بوده است، مکان چاقويي که با آن به متوفي ضربه اي زده شده است را نيز لو داد.

منبع خبر: خراسان

جدید ترین مطالب سایت