لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نزاع مرگبار نازی‌آبادی‌ها بر سر هیچ

برای برداشتن قلیان به خانه  بهمن رفتیم. زمانیکه بهمن به داخل خانه رفته بود، برادر حمید در خانه او آمد و با صدای بلندی پرسید «چه کسی برادرم را زده است؟

هموطن: عاملان جنایت در نزاع شبانه بعد از دستگیری جزییات قتل را شرح دادند.  به گزارش خبرنگار ما ماموران کلانتری نازی آباد در اولین ساعت بامداد روز 28خرداد امسال از طریق مرکز فوریت های پلیسی110 از وقوع درگیری دسته جمعی در خیابان میعاد جنوبی مطلع شدند.

 به این ترتیب گروهی از ماموران کلانتری در محل حاضر شدند و در بررسی های اولیه مشخص شد نزاع میان فرزندان دو خانواده آغاز شده و در ادامه با دخالت دوستان طرفین گسترش پیدا کرده و در جریان آن پنج خودرو پارک شده در محل تخریب و تعدادی از طرفین نیز به دلیل اصابت ضربات چاقو و سلاح سرد زخمی و روانه بیمارستان شده اند.

ماموران با شناسایی تمامی شرکت کنندگان در نزاع آنها را دستگیر کردند و پرونده مقدماتی با موضوع «درگیری دسته جمعی، تخریب عمدی، اخلال در نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت» برای رسیدگی به دادسرای ناحیه 16 تهران فرستاده شد. در این اثنا از بیمارستان محل درمان تعدادی از حادثه دیدگان خبر رسید یکی از این افراد به نام هوشنگ که 30سال داشت، به علت اصابت ضربه چاقو به گردنش فوت شده است.

بنابراین روند رسیدگی به پرونده تغییر کرد و شناسایی عاملان اصلی جنایت به کارآگاهان اداره دهم ویژه مبارزه با قتل پلیس آگاهی سپرده و مشخص شد مقتول به طرفداری از برادر کوچک خود مقابل خانه یکی از اهالی محل به نام بهمن در یک کوچه پایین تر از محل زندگی خود رفته و در آنجا با بهمن و دو نفر از دوستان وی درگیر شده بود.  در حالی که بهمن و دوستانش در تحقیقات اولیه منکر استفاده از سلاح سرد در درگیری شدند و خود را بی گناه معرفی می کردند، در ادامه تحقیقات و با حضور تعدادی از شاهدان صحنه جنایت و شناسایی متهمان توسط آنها، به ناچار لب به اعتراف گشودند و سرانجام دیروز به درگیری منجر به قتل اعتراف کردند.

  بهمن در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:«روز حادثه با برادر 21ساله مقتول که حمید نام دارد چشم تو چشم شدم. زمانی که درگیری لفظی ما بالا گرفت، برای دعوا با یکدیگر در پارک محل قرار گذاشتیم و در آنجا با یکدیگر به شدت دعوا کردیم. هوشنگ، برادر حمید پس از اطلاع موضوع و به طرفداری از برادرش در خانه ما آمد و در حالی که من و دوستانم قصد داشتیم به پارک برویم با آنها درگیر شد.»  با شناسایی دو دوست بهمن به نام های آرش و رضا به عنوان عاملان اصلی درگیری، آنها نیز در تحقیقات پلیسی به مشارکت در نزاع اعتراف کردند.

 رضا به ماموران گفت: «برای برداشتن قلیان به خانه  بهمن رفتیم. زمانیکه بهمن به داخل خانه رفته بود، برادر حمید در خانه او آمد و با صدای بلندی پرسید «چه کسی برادرم را زده است؟» در حالی که هوشنگ تصور می کرد موتوری که آنجاست متعلق به بهمن است، آن را برداشت و به سمت انتهای کوچه حرکت کرد».

  آرش نیز در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:«برای پس گرفتن موتور دنبال هوشنگ رفتم و از او درخواست کردم موتور را پس بدهد اما او به صورتم سیلی زد و بعد هم یک ضربه به سرم زد که همین موضوع باعث آغاز درگیری شد. در همین زمان رضا به کمک من آمد و چند ضربه چاقو به سمت هوشنگ پرتاب کردیم که ناگهان هوشنگ روی زمین افتاد، بعد هم از کوچه به سمت خانه بهمن فرار کردیم.»

  در ادامه تحقیقات مشخص شد تعدادی از دوستان هوشنگ که شاهد صحنه چاقوخوردن وی بودند، موضوع را به خانواده هوشنگ اطلاع دادند و پس از آن به خانه بهمن رفتند و در آنجا به درگیری ادامه دادند.  سرهنگ آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تایید این خبر گفت:«با توجه به شناسایی عاملان اصلی قتل، قرار بازداشت موقت برای هر سه متهم پرونده صادر شده و آنها برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند.»

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت