فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

جزییات جدید از کارت‌ بلیط دانشجویی

تشکری هاشمی همچنین چندی پیش اعلام کرده بود که به دلیل عدم تمرکز اطلاعات دانشجویان در وزارت علوم صدور کارت تخفیف دار برای دانشجویان منوط به ارائه این اطلاعات است.

هموطن: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص آخرین وضعیت صدور کارت های تخفیف برای دانشجویان و دانش آموزان گفت: متاسفانه به دلیل عدم ارائه اطلاعات برای همه افراد ثبت نام کننده که بین 10 تا 18 سال سن داشته باشند کارت بلیت بدون ارائه مدرک کارت بلیت صادر خواهد شد.

 چندی پیش معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص آخرین وضعیت صدور کارت های تخفیف برای دانشجویان و دانش آموزان، نبود اطلاعات جامع از این افراد را دلیل تاخیر در صدور این کارت های تخفیف اعلام کرد، اما حالا تشکری هاشمی عنوان می کند که به دلیل عدم دسترسی به اطلاعات دانش آموزان، برای تمامی افراد ثبت نامی از سن 10 تا 18 سال کارت تخفیف دار صادر می شود.

سید جعفر تشکری هاشمی در مورد سرانجام ارائه کارت های بلیت تخفیف دار ویژه دانش آموزان و دانشجویان، افزود: بحث تایید مشخصات دانش آموزان و دانشجویانی که در سامانه ثبت نام کرده اند بسیار مهم است و برای تایید مشخصات این افراد با وزارت آموزش و پرورش و علوم مکاتباتی انجام شده است.

وی که پیش از این عنوان کرده بود وزارت آموزش و پرورش وب سایتی را برای تایید مشخصات دانش آموزان راه اندازی خواهد کرد، گفت: متاسفانه به دلیل عدم ارائه اطلاعات برای همه افراد ثبت نام کننده که بین 10 تا 18 سال سن داشته باشند کارت بلیت بدون ارائه مدرک کارت بلیت دانش آموزی صادر خواهد شد.

تشکری هاشمی همچنین چندی پیش اعلام کرده بود که به دلیل عدم تمرکز اطلاعات دانشجویان در وزارت علوم صدور کارت تخفیف دار برای دانشجویان منوط به ارائه این اطلاعات است.

20 مهر آخرین مهلت ثبت نام کارت  بلیت نیم بها

تشکری هاشمی با اشاره به اتمام ثبت نام کارت  بلیت تخفیف دار برای دانشجو و دانش آموزان در بیست مهرماه، گفت: ارائه مهلت ثبت نام به معنای سرویس دهی خدمات تنها در مهرماه نیست، بلکه این روند ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه هنوز نتوانسته ایم به اطلاعات دانش آموزان دسترسی پیدا کنیم، گفت: در بحث دانشجویان نیز با دانشگاه ها مکاتبه داشته و آنها اعلام کردند که بعد از 26 شهریور ماه می توانند اطلاعات دانشجویان را در اختیار ما قرار دهند.

شخصی سازی کارت بلیط نیم بها با درج عکس

وی با بیان اینکه کارت های تخفیف دار مترو و اتوبوس 72 ساعت بعد از تایید اطلاعات صادر و از طریق پست به آدرس اعلامی ارسال می شود گفت: این کارت ها شخصی سازی شده و علاوه بر درج عکس، اطلاعات فرد نیز بر روی آن ذکر می شود؛ اما به معنای کارت شناسایی نیست و تنها برای کنترل در مترو و اتوبوسرانی انجام می شود.

به گفته تشکری هاشمی این کارت مترو یک ساله با 50 درصد تخفیف به دانش آموزان و دانشجویان ارائه می شود.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت