فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آب شرب و بهداشتی تهران تفکیک می شود

هم اكنون چند شهر به صورت پایلوت برای انجام این طرح درنظر گرفته شده و حتی در بافت مركزی شهر مشهد و اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) و شهر قم به اجرا درآمده است.

پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو: یک مقام وزارت نیرو از تفکیک آب شرب از بهداشتی در برخی شهرهای ایران از جمله تهران در آینده نزدیک خبر داد.  این تصمیم وزارت نیرو، یكی از گام های بلند برای مدیریت مصرف آب در كشور است و اجرایی شدن آن نیازمند تعریف استانداردهای آب بهداشتی است كه قرار است توسط وزارت بهداشت، وزارت نیرو و سازمان محیط زیست تعیین شود.

حمیدرضا جانباز مدیرعامل شركت مهندسی آب و فاضلاب كشور با اشاره به تأكید وزیر نیرو بر لزوم اجرایی شدن این طرح در كشور، اظهار داشت: هم اكنون چند شهر به صورت پایلوت برای انجام این طرح درنظر گرفته شده و حتی در بافت مركزی شهر مشهد و اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) و شهر قم به اجرا درآمده است.

وی افزود: در تمامی استان ها شهرهایی برای اجرای این طرح درنظر گرفته شده است و درصورت اجرا و حصول نتیجه مناسب از طرح های پایلوت، این طرح به تدریج در تمام شهرهای كشور اجرایی خواهد شد. جانباز با اشاره به اولویت های این طرح گفت: درنظر داریم ابتدا در شهرهایی كه با تنش آبی مواجه هستند، مجوز اجرا را بگیریم و آب مورد نیاز این مناطق را از 2سامانه مجزا تأمین كنیم. وی ادامه داد: با اجرای این طرح آب با كیفیت بهداشتی ازطریق شبكه های توزیع و آب شرب از سامانه های دیگری همچون آب بسته بندی، ایستگاه های برداشت آب و یا استفاده از بخش خصوصی برای توزیع در اختیار مردم قرار خواهد گرفت. اگر وضعیت كم آبی به روال سال جاری باشد، این طرح در كلانشهرهایی همچون تهران نیز به زودی اجرا می شود.

منبع خبر: گروه خبر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت