لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نشست سران کشورهای حاشیه خزر در آستاراخان/ محور گفتگوهای پوتین و روحانی

نشست سران پنج کشور حاشیه دریای خزر امروز در بندر آستاراخان روسیه برگزار می شود . رئیس جمهور عصر دیروز برای شرکت در نشست سران کشورهای حاشیه دریای خزر وارد آستاراخان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، روحانی در بدو ورود به آستارخان  گفت: اساس این سفر برای یک سند مهم برای دریای خزر است که انشالله به توافق خواهیم رسید و سران آن را امضا خواهند کرد.

نشست سران کشورهای حاشیه خزر در آستاراخان/ محور گفتگوهای پوتین و روحانی

رئیس جمهور افزود: دراین سفر  گفتگوهای دوجانبه ای هم با سران کشورهای شرکت کننده در نشست آستاراخان خواهیم داشت.

رییس جمهوری اسلامی ایران قرار است امروز در نشست آستاراخان سخنرانی کند.

سخنرانی در اجلاس سران کشورهای حاشیه دریای خزر و  دیدار با رییس جمهوری روسیه، مصاحبه با شبکه تلویزیونی راشاتودی از جمله برنامه های رئیس جمهور در این سفر دو روزه است.

طبق گزارش ریانووستی، یوری یوشاکوف، دستیار رئیس جمهوری روسیه گفته پوتین در دیدار با حسن روحانی، رئیس جمهور ایران با وی درباره تقویت روابط اقتصادی، همکاری در پروژه های صلح آمیز اتمی و تحویل تجهیزات نفتی و گازی به ایران بحث خواهد کرد. به علاوه، دو طرف در این دیدار اوضاع سیاسی در افغانستان، سوریه و عراق را مورد بررسی قرار خواهند داد.

در چهارمین اجلاس سران کشورهای حاشیه دریای  خزر یک بیانیه صادر و چهار سند با عناوین اعلامیه، کمک در موقعیتهایی اضطراری، آب و هوا و شیلات امضا خواهد شد.

ایران، روسیه، جمهوری آذربایجان، قزاقستان و ترکمنستان، پنج کشور حاشیه دریای خزر هستند.

سه نشست پیشین سران کشورهای حاشیه دریای خزر به ترتیب در سالهای 81 ، 86 و 89  در ترکمنستان، ایران و جمهوری آذربایجان برگزار شده است.

جدید ترین مطالب سایت