لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عکس وزیر با لباس خواب تا خیانت هم‌ حزبی

در شرایطی که نخست وزیر آماده برگزاری کنفرانس سالانه حزب محافظه کار انگلیس است، در کمتر از ۲۴ ساعت یکی از اعضای کابینه اش به علت رسوایی جنسی کناره گیری کرد و یک نماینده مجلس نیز به حزب رقیب پیوست. کامرون در بدترین شرایط با این دو ضربه مواجه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دیوید کامرون،در شرایطی که آماده برگزاری کنفرانس سالانه حزب محافظه  کار انگلیس است، در کمتر از۲۴ ساعت یکی از اعضای کابینه اش به علت رسوایی جنسی از مقام خود کناره گیری کرده و یک نماینده دیگر مجلس نیز به یکی از احزاب رقیب پیوست.

عکس وزیر با لباس خواب تا خیانت هم‌ حزبی

نخست  وزیر انگلیس طی کمتر از 24 ساعت با بحران در حزب و دولت خود مواجه شد. در مورد اول یکی از اعضای کابینه وی در پی یک رسوایی جنسی از مقام خود استعفا داد و در مورد دوم نیز یکی از اعضای محافظه کار مجلس عوام این کشور با کناره گیری از این حزب به «حزب استقلال انگلیس» پیوست.

در آستانه برگزاری آخرین کنفرانس حزب محافظه  کار پیش از انتخابات پارلمانی سال آتی، بروکس نیومارک به عنوان عضو کابینه و معاون وزیر در امور جامعه مدنی، پس از افشای عکسی از وی در حالتی که لباس خواب بر تن داشت و آن را از طریق اینترنت برای زنی دیگر فرستاده بود، مجبور به استعفا و کناره گیری از سمت خود شد.

افشای این موضوع می تواند به طور خاص به تلاش های کامرون برای جلب حمایت زنان در جامعه انگلیس ضربه ای سنگین وارد کند. خاصه اینکه نیومارک رئیس و بنیانگذار کارزار ویژه حزب محافظه کار با نام «زنان برای پیروزی» بوده است که هدف آن انتخاب شمار بیشتری از زنان به عضویت مجلس است.

این در حالی است که ساعتی پیش از آن نیز مارک رِکلِس، عضو محافظه کار مجلس عوام انگلیس، که نمایندگی ناحیه روچستر و استرود را برعهده داشت در یک نطق تلویزیونی اعلام کرد که از این حزب کناره گیری کرده و به حزب استقلال انگلیس پیوسته است.

از سال 2010 میلادی تاکنون، وی دومین عضو حزب محافظه کاری بوده است که با جدایی از آن به حزب استقلال انگلیس پیوسته است. ماه گذشته بود که داگلاس کارسوِل بود که از این حزب کناره گیری کرد.

رِکلِس با حضور به کنفرانس حزب استقلال انگلیس در دونکاستر گفت که رهبری حزب محافظه کار «بخشی از مشکلی است که کشورمان را به عقب می راند.»

کامرون در بدترین شرایط و زمانی که آماده افتتاح کنفرانس سالانه محافظه کاران است با این دو ضربه مواجه شد.

جدید ترین مطالب سایت