فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سردار آزمون روی بیلبوردهای تبلیغاتی خیابان های روسیه + عکس

فروش این تولیدی بهتر از قبل شده و این می تواند ریشه در تبلیغاتی داشته باشد که سردار آزمون در آن حضور داشته است.

هموطن: مسئولان یک شرکت تولیدی لباس در روسیه همین چند هفته پیش به کازان رفتند تا یکی از بازیکنان روبین کازان را برای حضور در آگهی های تبلیغاتی شان انتخاب کنند.

گزینه نهایی آنها اما کسی نبود جز سردار آزمون. او را به خاطر موهای لختی که داشت و البته قد بلندش انتخاب کردند تا در تبلیغات کاپشن، شلوار و پیراهن شرکت کند.

حتی بیلبوردهای تبلیغاتی سردار در سیتی سنتر شهر کازان نصب شد تا مردم این شهر، رو به خرید لباس های این شرکت بیاورند و حد اقل از تولیدهای این کمپانی دیدن کنند.

گفته می شود فروش این تولیدی بهتر از قبل شده و این می تواند ریشه در تبلیغاتی داشته باشد که سردار آزمون در آن حضور داشته است.

در دنیای حرفه ای، حضور بازیکنان مشهور در آگهی های تبلیغاتی، به امری بدیهی تبدیل شده است. آنها می آیند تا از برندشان برای تبلیغ برندی دیگر استفاده کرده و از این راه درآمدی کسب کنند. این می تواند راهی باشد برای سوددهی بیشتر تولیدی هایی که بیشتر در زمینه تولید لباس فعالیت حرفه ای دارند.

سردار آزمون هم مسیر جدیدی را آغاز کرده است. او به عنوان یک بازیکن حرفه ای ابتدا روی فوتبال و موفقیتش تمرکز کرده و در اوقات فراغت، در تبلیغات هم شرکت می کند. البته تبلیغاتی بیلبوردی که وقتی آنچنانی از این بازیکن جوان و 19 ساله نمی گیرد.

سردار آزمون روی بیلبوردهای تبلیغاتی خیابان های روسیه + عکس

سردار آزمون روی بیلبوردهای تبلیغاتی خیابان های روسیه + عکس

منبع خبر: ایران ورزشی

جدید ترین مطالب سایت