لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شکل گیری فاجعه دیگری در عراق / یک گردان ارتش عراق در محاصره داعش

منابع امنیتی عراق اعلام کردند تروریست های داعش بیش از ۲۴۰ نظامی ارتش عراق را در شهر الرمادی محاصره کردند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به گفته این منابع  بیش از 240  نیروی امنیتی عراق از دو  روز پیش در محاصره عناصر داعش در منطقه البوعیثه در  شمال الرمادی هستند که  اگر اقدامی برای نجات سربازانی که در محاصره داعش هستند صورت نگیرد ، ممکن است فاجعه دیگری رخ دهد و این افراد در معرض کشتار جمعی  قرار گیرند .

شکل گیری فاجعه دیگری در عراق / یک گردان ارتش عراق در محاصره داعش

این در حالی است که در حملات هوایی امریکا و متحدانش درعراق که مدعی مبارزه با داعش هستند بیشتر مناطق غیر نظامی هدف قرار گرفته است و تاکنون دهها زن و کودک و سرباز عراقی در این حملات اشتباهی کشته شده اند .

شکل گیری فاجعه دیگری در عراق / یک گردان ارتش عراق در محاصره داعش

تروریستهای داعش دیشب نیز هفت تن از نیروهای پلیس ، ارتش و شورای بیداری عراق را در جنوب غرب کرکوک اعدام کردند .

یک منبع امنیتی در استان کرکوک گفت  تروریست های داعش هفت تن از ماموران پلیس ، ارتش و نیروهای شورای بیداری را نزدیک روستای الحجل در حومه منطقه الریاض در 55 کیلومتری جنوب غرب کرکوک ،  به  شکل  فجیعی سربریدند .

عناصر داعش این افراد را به اتهام همکاری با دولت عراق و تلاش برای تشکیل گروههای مسلح برای مبارزه با داعش ، اعدام کردند .

همچنین منابع امنیتی عراق از انفجار دو بمب در شمال و شرق بغداد و کشته شدن دست کم 4  شهروند  عراقی و زخمی شدن  17  نفر دیگر خبر دادند .

یک منبع امنیتی عراق گفت بمبی  دیشب نزدیک رستورانی در منطقه الحسینیه  در شمال بغداد منفجر شد  و دو غیر نظامی بر اثر این انفجار کشته و هشت  تن دیگر زخمی شدند .

بمب  دیگری دیشب نزدیک  قهوه خانه ای در منطقه العبیدی در شرق بغداد منفجرشد که  دو غیر نظامی بر اثر این انفجار کشته و نه  تن دیگر زخمی شدند .

 منبع امنیتی عراق تاکید کرد انفجار های دیشب  در شمال و شرق بغداد خساراتی به تعدادی از  واحدهای مسکونی ، تجاری و خودرو های سواری مردم که در اطراف محل انفجار قرار داشتند ، وارد کرد .

 در پی این انفجارها ماموران پلیس عراق تدابیر امنیتی شدیدی  را در اطراف محل وقوع  حوادث  برپا و  عملیات گسترده ای را برای بازداشت عاملان این انفجارها آغاز کردند .

جدید ترین مطالب سایت