فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آغاز طوفانی کشتی و تکواندوی ایران در مسابقات امروز

دوازدهمین روز این رقابتها در اینچئون کره جنوبی آغاز شد و در یک هشتم نهایی کشتی فرنگی بشیر باباجان زاده در ۱۳۰ کیلو مقابل هند به پیروزی رسید. افشین بیابانگرد هم با پیروزی آغاز کرد. پیام بویری در ۷۵ هم صاحب برتری شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ورزشکاران ایران دردوازدهمین روز بازیهای آسیایی اینچئون از بامداد امروز در رشته های مختلف، رقابتهای خود را آغاز کرده اند.  

در کبدی تیم ملی بانوان ایران 37 بر25 برابر تیم قدرتمند تایلند به پیروزی دست یافت و به مرحله نیمه نهایی بازیهای آسیایی راه یافت. تیم کبدی مردان  ایران هم با ژاپن روبرو می شود.

در کشتی فرنگی و در وزن 130 کیلوگرم بشیر باباجان زاده، داهارمندر دلال حریف هندی را 8 بر صفر شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت. در 75 کیلو پیام بویری، نوربک خاشیمبیکوف کشتی گیر ازبکستانی را 9 بر 5 شکست داد.بویری با این پیروزی باید در دور دوم با برنده کشتی "سینگ گورپرت" از هند و "شریف بدر" از قطر مبارزه می کند.افشین بیابانگرد در دور نخست به مصاف روسلان تساریف از قرقیزستان رفت که با نتیجه 8 بر صفر او را شکست داد.بیابانگرد با این پیروزی در دور بعد با برنده کشتی پان ژنگ از چین و هان سو ریو قهرمان جهان از کره جنوبی مبارزه می کند.همچنین مجتبی کریم فر کشتی گیر وزن 85 کیلو گرم کشورمان آمی شاهین را با نتیجه 8 بر صفر و در زمانی کمتر از یک دقیقه شکست داد.کریم فر در دور بعد با برنده کشتی سی یئول لی از کره جنوبی و تایچی اوکا از ژاپن مسابقه می دهد.

در تکواندو و در وزن منهای 57 کیلوگرم زنان سمانه شش پری ابتدا تکواندوکاری از اندونزی را 12 بر 6 شکست داد و سپس 12 بر صفر حریف تاجیک را مغلوب کرد و راهی دور بعد شد.در وزن منهای 80 کیلوگرم  مهدی خدابخشی در دیداری یکطرفه 16 - 6  دان بهادر از نپال را  برد، امروز در وزن باضافه 87 کیلوگرم هم سجاد مردانی  با ورزشکاری از کره جنوبی مسابقه می دهد.

کاروان ورزش ایران که برای رسیدن به رتبه چهارم بازی های آسیایی با قزاقستان رقابت دارد.قزاقستان با 15 طلا، 16 نقره و 25 برنز چهارم است و ایران با 14 مدال طلا، 11 نقره و 10 برنز در رده پنجم جدول توزیع مدال ایستاده است.

 

 

جدید ترین مطالب سایت