لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سواستفاده صهیونیست ها از محبوبیت فلسطین

شهرک نشینان صهیونیست برای فریب دادن بازارهای اروپا و فروش کالاهای خود، روش جدیدی را در پیش گرفته اند. آنها با سواستفاده از محبوبیت فلسطین، مهر "ساخت فلسطین" را روی کالاهای خود درج می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، تولیدکنندگان و تاجران صهیونیست برای فروش محصولات خود در بازارهای اروپایی، کالاهای خود را با مهر"ساخت فلسطین" عرضه می کنند.

سایت خبری "هسپرس" مغرب نوشت: دو تاجر به نام های حسن و خلدون در یکی از جاده های فرعی شهر اریحا در شمال کرانه باختری 30 تن خرمای تولید شده در یکی از شهرک های صهیونیست نشین را تحویل می گیرند، تا به یکی از کارخانه های بسته بندی در اطراف شهر ببرند.

 کارگران داخل کارخانه خرما را در پاکت هایی بسته بندی می کنند که به دو زبان عربی و انگلیسی روی آن ها نوشته شده است: خرمای سرزمین های مقدس و تولید فلسطین

سواستفاده صهیونیست ها از محبوبیت فلسطین

هسپرس نوشت : اتحادیه اروپا ابتدای سال جاری میلادی هر گونه روابط اقتصادی، علمی و دانشگاهی میان این اتحادیه و موسسه ها، کارخانه ها و مزارع شهرک های صهیونیست نشین اراضی اشغالی را تحریم کرد.

وزارت اقتصاد تشیکلات خودگردان پیشتر در ژوئن گذشته بیش از 20 تن خرمای فاسد را که از شهرک های صهیونیست نشین به یکی از کارخانه های بسته بندی منتقل شده بود تا به عنوان کالای فلسطینی به فروش برسد، کشف و ضبط کرده بود.

جدید ترین مطالب سایت