لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیروزی پاریس سنت ژرمن مقابل بارسا

پاريس سنت ژرمن در ديدار جذاب و تماشايي توانست با نتيجه 3-2 بارسا را شکست بدهد.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار که در ورزشگاه پارک دو پرنس پاریس برگزار شد، شاگردان لورن بلان با ارائه یک بازی حساب شده، توانستند اولین شکست فصل بارسا را رقم بزنند.

انتظار می رفت که غیبت زلاتان ابراهیموویچ در این دیدار، روی توان هجومی پاریسی ها تاثیرگذار باشد اما تنها 10 دقیقه از بازی سپری شده بود که داوید لوئیز، روی ارسال لوکاس، دروازه بارسا را باز کرد. این اولین گل خورده آبی و اناری ها در این فصل بود.

اما برتری میزبان چندان پیدا نماند و مسی، روی همکاری عالی با اینیستا، با یک ضربه دقیقه، دروازه سیریگو را باز کرد. بعد از این گل، بازی متعادل شد اما در دقیقه 26، اشتباه تراشتگن در خروج از دروازه، بار دیگر پاریس سنت ژرمن را پیش انداخت. یک ضربه کرنر، روی اشتباه دروازه بان آلمانی و غفلت ایوان راکیتیچ به وراتی رسید و او با ضربه سر، دروازه را باز کرد. در ادامه نیمه اول، توپی از خط دروازه ها عبور نکرد، تا این نیمه با نتیجه 2-1 به پایان برسد.

پیروزی پاریس سنت ژرمن مقابل بارسا

نیمه دوم را باز هم پاریسی ها بهتر آغاز کردند و ماتوئیدی در دقیقه 54 توانست یک بار دیگر دروازه بارسا را باز کند. این بار فرار خوب فن در ویل از سمت راست و ارسال او به دهانه دروازه، با بغل پای ستاره ملی پوش فرانسوی به گل سوم میزبان تبدیل شد.

اما بارسا خیلی زود اختلاف را به حداقل کاهش داد. ارسال دنی آلوز، در شلوغی محوطه جریمه پاریس سنت ژرمن به نیمار رسید و او هم با یک بغل پای حساب شده، توپ را دور از دستان سیریگو، به گل دوم تیمش تبدیل کرد.

در ادامه بازیکنان بارسا تلاش زیادی برای رسیدن به گل انجام دادند و دو بار توسط نیمار و منیر الحدادی، تا آستانه فرو ریختن دروازه حریف پیش رفتند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا بازی با پیروزی 3-2 پاریس سنت ژرمن به پایان برسد.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت