لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سربازها به کدام تیم‌ها منتقل می‌شوند؟

آخرين خبرها از شرايط بازيکنان مشمول به خدمت حاکي از اين است که مديران تيم هاي نظامي سرگرم تقسيم بازيکنان بين خود هستند.

هموطن: به گزارش "ورزش سه"، مديران باشگاه هاي نظامي درصدد هستند براي تقويت تيم هاي خود از بين بازيکنان مشمول بهترين بازيکن را براي تيم هاي خود انتخاب کنند و در اين راه لابي هاي خوبي را نيز با نظام وظيفه داشته اند. با اين وجود آخرين شنيده ها حاکي از اين است که بازيکنان با اين ترتيب بين تيم هاي نظامي جابجا خواهند شد.

ملوان بندرانزلي: آرش افشين و محمدمهرآزما، سالاري پور در ليست بازيکنان مشمول مورد درخواست تيم ملوان بندر انزلي است.

تراکتورسازي: سينا عشوري و بختيار رحماني هم در ليست تيم تبريزي  قرار دارند. هر چند اين باشگاه درخواست داده با توجه به اينکه در ليگ قهرمانان آسيا حضور دارد آرش افشين هم را به جمع خود اضافه کنند.

هموطن: نيروي زميني: سعيد حلافي، عليرضا ابراهيمي و توحيد غلامي هم به اين تيم نظامي اضافه خواهند شد تا دوران خدمت سربازي خود را پشت سر بگذارند.

فجرسپاسي شيراز: آرمان شهداد نژاد و عباس پورخسرواني هم با توجه به درخواست اين تيم شيرازي ادامه فوتبال و خدمت سربازي خود را در اين تيم پشت سر خواهند گذاشت.

اين ليست ابتدايي بوده و هنوز جمع بندي نهايي در مورد آن صورت نگرفته و همانطور که گفته شد قرار است مديران تيم هاي نظامي مذاکرات خود را در اين ارتباط ادامه دهند.

به گزارش "ورزش سه"، گفته مي شود تقسيم بندي بازيکنان ليست اوليه در حال حاضر انجام شده و منابع آگاه در اين ارتباط خبر مي دهند بازيکناني مثل حسين ماهيني، علي حمودي و شجاع خليل زاده که در ليست دوم نام شان آورده شده احتمالا تا پايان فصل در تيم هاي خود باقي خواهند ماند.

اين بازيکنان با امضاي تعهدنامه  اي متعهد مي شوند در پايان فصل فوتبال خود را در تيم هاي نظامي دنبال کنند تا دوران خدمت  شان به پايان برسد. حسين ماهيني، بازيکن پرسپوليس که کارت بازي اش در بازي گذشته باطل شده هم مشمول اين بازيکنان است و احتمالا به زودي با رايزني مسوولان باشگاه و سازمان ليگ مجوز بازي در اين تيم را تا پايان فصل به دست خواهد اورد.

منبع خبر: ورزش3

جدید ترین مطالب سایت