فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

قتل پدر و پسر بر سر جای پارک

درگيري مسلحانه دو طايفه بر سر جاي پارك با قتل پدر و پسر پايان يافت.

اهالي روستاي سنگان در شمال غرب تهران عصر 29 مردادماه امسال با صداي فرياد تعدادي از مردان روستا سراسيمه به بخش پاييني روستا رفتند. با حضور تعدادي از اهالي مشخص شد دو خانواده از طايفه هاي مختلف بر سر جاي پارك با يكديگر درگير شده اند.

با وساطت بزرگان روستا نزاع پايان يافت و اهالي به خانه هاي خود بازگشتند. هنوز ساعتي از آغاز صبح روز بعد نگذشته بود كه صداي تير اندازي سكوت روستا را شكست و صداي شيون و زاري چند زن از اتفاقي ناگوار خبر مي داد. با حضور اهالي مشخص شد مهدي و رضا كه روز قبل با اهالي طايفه ديگر بر سر جاي پارك درگير شده بودند به خانه يكي از طرف هاي نزاع رفته و اقدام به پرتاب سنگ و اشياي برنده به سمت خانه آنها كرده اند.

طايفه ديگر نيز وقتي با اين صحنه روبه رو شدند با اسلحه شكاري اقدام به شليك گلوله به سمت اعضاي اين خانواده كردند كه در جريان اين تيراندازي پدر و پسر 44 و 22 ساله جان شان را از دست داده و سه عضو ديگر خانواده نيز مجروح مي شوند. اهالي روستا وقتي با اين وضعيت روبه رو مي شوند سريع سه عضو اين خانواده را به بيمارستان پيامبران تهران منتقل كردند كه با اقدام پزشكان از مرگ نجات پيدا كردند.

با اعلام موضوع به قاضي جمشيدي، بازپرس ويژه قتل تهران وي همراه گروهي از ماموران اداره ويژه قتل پليس آگاهي راهي روستاي سنگان شده و بررسي هاي خود را براي شناسايي عاملان قتل و افراد حاضر در نزاع آغاز كردند. در بررسي هاي اوليه اسلحه ها از خانه متهمان به قتل كشف شد. با گذشت بيش از يك ماه از وقوع حادثه سرنخ هاي جديدي از سه عامل قتل به دست آمده و يك مظنون نيز در اين باره دستگير شده است.

يكي از شاهدان اين حادثه به «اعتماد» گفت: اهالي دو طايفه روستا با مسالمت در كنار هم زندگي مي كنند و نمي دانيم چرا روز حادثه چنين اتفاقي افتاد. مهدي و رضا و طرف هاي ديگر نزاع خيلي آرام بودند و پس از درگيري برسر جاي پارك با وساطت بزرگان و اهالي دعواي آنها پايان يافت اما نمي دانم چرا روز حادثه آنها بار ديگر با يكديگر درگير شدند. در حال حاضر اهالي دو طايفه با هم ارتباط خوبي دارند.

اين پرونده در حال حاضر در اداره دهم پليس آگاهي درحال رسيدگي است.

منبع خبر: اعتماد

جدید ترین مطالب سایت