لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ادعای دیوانگی مرد همسرکش در صحن دادگاه

مرد میان سالی  که همسرش را کشته در جلسه دادگاه جنایی ادعای دیوانگی کرد.

هموطن: هشتم شهریورماه سال 91 مأموران پلیس ورامین در جریان کشته شدن زن جوانی به نام «مریم» در خانه اش قرار گرفتند.

خیلی زود تیم پلیسی به قتلگاه این زن در منطقه پیشوای ورامین رفته و در نزدیکی افتادن جسد، چوب دستی ای پیدا کردند که مشخص بود عامل جنایت با ضربات چوب دستی مریم را به قتل رسانده است. تحقیقات پلیسی نشان از آن داشت که قربانی جنایت با جدایی از همسرش با «محمدرضا» که وی نیز از زن اولش جدا شده بود ازدواج کرده است.

محمدرضا خیلی زود از سوی پلیس دستگیر شد و لب به اعتراف گشود.

محمدرضا  گفت: به مریم علاقه مند بودم و هیچ اختلافی با هم نداشتیم تا اینکه او خواست از هم طلاق بگیریم و من با شنیدن این حرف 100تا قرص خوردم تا بمیرم اما پیش از اینکه خودم بمیرم با چوب دستی ضرباتی به مریم زدم. این مرد روز 26 مردادماه سال 92 در برابر پنج قاضی شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت و ادعای عجیبی کرد.

قاتل ادعا کرد در گذشته سابقه بیماری روانی داشته و از دادگاه خواست به او فرصت دهد تا مدارکش را جمع آوری کند.

 در دادگاه

روز گذشته با گذشت یک سال از جلسه رسیدگی به این پرونده در حالی که هیچ مدرکی تحت عنوان بیماری روحی و روانی به دادگاه ارائه نشده بود بار دیگر پرونده همسرکشی تحت بررسی قرار گرفت.

«محمدرضا» که می داند خانواده همسرش خواستار قصاص وی هستند برای دفاع در جایگاه قرار گرفت و گفت روز حادثه ابتدا قصد داشتم خودکشی کنم ولی بعد از خوردن قرص ها به خاطر علاقه ای که به مریم داشتم و نمی خواستم بدون او باشم با چوب چند ضربه به سرش زدم. وی افزود: مشکل روحی و روانی دارم و از آن لحظه چیزی به یاد ندارم و حتی در این مدت دو بار در زندان اقدام به خودکشی کرده ام که بی نتیجه مانده است.

بنابر این گزارش، قاضی «باقری» و چهار قاضی مستشار پس از محاکمه وارد شور شدند و برای اطمینان از سلامت روحی و روانی، وی را به کمیسیون پنج نفره پزشکی قانونی معرفی کردند تا پس از اظهارنظر علمی درخصوص محمدرضا تصمیم گیری نهایی کنند.

منبع خبر: روزنامه ایران

جدید ترین مطالب سایت