فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

توطئه کینه‌جویانه یک مرد برای انتقام از همسر

مرد ولزی که در تــوطئـــــه ای انتقامجویانه همسر سابقش را به قتل رسانده بود، به حبس ابد محکوم شد.

مرد ولزی که در تــوطئـــــه ای انتقامجویانه همسر سابقش را به قتل رسانده بود، به حبس ابد محکوم شد.

«کریستوفر پری» که تحمل رفتن همسرش را نداشت، بارها در برابر خودداری زن از بازگشت به خانه او را تهدید به مرگ کرده بود اما زن حاضر به بازگشت نمی شد. این زن که از رفتارهای خشن همسرش و تهدیدهای او به ستوه آمده بود بارها به پلیس شکایت کرد اما مأموران نیز کاری برایش نکردند.

با کوتاهی مأموران پلیس، این تهدیدها درنهایت عملی شد و مرد کینه جو در توطئه ای هولناک همسرش را مقابل خانه اش غافلگیر کرد و با شلیک دو تیر از پشت او را کشت. این مرد قصد داشت پس از مرگ همسرش خودکشی کند که ناکام ماند.

کریستوفر پری پس از دستگیری با تکمیل پرونده اش در دادگاه محاکمه شد و قاضی او را به حبس ابد با دست کم 26 سال زندان محکوم کرد که با این حکم او حداقل تا 76 سالگی در زندان خواهد ماند.

نکته ای که خانواده قربانی پیگیر آن هستند بی توجهی و اهمال پلیس در برابر شکایت های زن است که این موضوع نیز دردست بررسی قرار دارد.

----------------------------

قطع انگشت برای نجات از سم کشنده عنکبوت

 انگشت یک مادر انگلیسی را برای نجات جانش از سم نیش عنکبوت قطع کردند.

«آندری والاس» که در حیاط پشتی خانه اش در دورهام با فرزندانش مشغول بازی بود با نیش این حشره سیاه رنگ و کوچک آسیب دید. این زن که فکر می کرد این نیش نباید زیاد خطرناک باشد با دور کردن عنکبوت به بازی با بچه ها ادامه داد اما ساعاتی بعد انگشت سبابه او به شکلی وحشتناک درد گرفت و متورم شد.

 این شرایط به قدری غیرقابل تحمل بود که خانواده زن او را به بیمارستان رساندند اما پزشکان وقتی نتوانستند سم عنکبوت را از بدن او خارج کنند به اجبار انگشتش را قطع کردند. به گفته پزشکان، این عنکبوت تا به حال باعث مرگ کسی در انگلیس نشده اما نیش این حشره می تواند سلامت فرد را به خطر بیندازد.

----------------------

30 سال حبس برای دختری که نامادری اش را کشت

دختر 19 ساله ای که مادرخوانده خود را با اصرار پدرخوانده اش به قتل رسانده بود به 30 سال حبس محکوم شد.

به گزارش پلیس کلیولند امریکا، متهم «سارینا زونیخ» این دختر نوجوان در دادگاهی که دوشنبه گذشته در کلیولند برگزار شد به جرم قتل مادرخوانده اش به 30 سال زندان محکوم شد. سارینا، مادرخوانده خود «لیزا کنوفل» 41 ساله را دو سال پیش با وارد کردن 150 ضربه چاقو به قتل رسانده بود.

سارینا در طول دادرسی در دفاع از خود گفت: پدرخوانده اش وی را پس از آزار و اذیت مجبور کرد همسرش را به قتل برساند. این زن و شوهر از گذشته با یکدیگر مشکل داشته  و درگیر اختلافات زناشویی بوده اند و حضور سارینا نیز نتوانسته به بهبود رابطه شان کمک کند.

درحال حاضر وکلای مدافع سارینا عامل اصلی این جنایت را پدرخوانده وی به نام «کوین کنوفل» و استفاده این مرد از مواد مخدر و مشکلات روحی و روانی او اعلام کرده اند. به گفته یکی از وکلای مدافع، پدرخوانده دختر از او سوءاستفاده کرده تا بتواند اهداف شوم و شیطانی خود را اجرا کند.

دادستان پرونده معتقد است کوین کنوفل (پدرخوانده) برای آنکه از بیمه عمر 75 هزار دلاری زنش استفاده کند دختر نوجوان را وادار کرده که مادرخوانده اش را بکشد.

منبع خبر: روزنامه ایران

جدید ترین مطالب سایت