لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حمله موشهای گوشتخوار به یک منزل مسکونی

کمتر از یک سال از حمله موشها به روستای نجف آباد در شهرستان فیروزه نیشابور در حالی می گذرد که این بار موشهای گوشتخوار به منطقه ای مسکونی در مشهد حمله کرده اند!

به گزارش قدس آنلاین،طی تماس تلفنی یک شهروند و اعلام  حمله موشهای گوشتخوار به یک خانواده در منطقه «معراج» واقع در جاده کنه بیست، راهی این منطقه می شویم.

وجود حفره های متعدد در بستر خاکی کوچه و حیاط این منزل از تاخت و تاز شبانه موشها در این منطقه حکایت دارد.

به گفته پدر خانواده، وی شبها را  در جدال با موشها سر می کند، اما با توجه به شمار انبوه موشها همسر و پسرش توسط موشها زخمی شده اند.

او در حالی که دستان همسر و پسرش را نشانمان می دهد، می گوید:اینها جای زخم دندان موشهاست که شب هنگام به سراغ آنان آمده اند .

قنبری می افزاید:موشها به قدری بزرگ هستند که به دام انداختن آنها با تله موش امکان پذیر نیست و در صورتی که مجالی برای گریز پیدا نکنند به انسان حمله می کنند.

وی می افزاید:این در حالی است که هر شب با انواع وسایل به شکار آنها می پردازم و هر شب 2تا 3موش را از بین می برم.

وی یاد آور می شود: همسر و فرزندانم شبها را با وحشت بسر می برند و کسی نیست که به دادمان برسد.

قنبری می افزاید:موشها در خانه برخی دیگر از همسایه ها نیز حفره های متعددی را ایجاد کرده اند و در صورت بی توجهی مسوولان این موضوع در آینده نزدیک به مشکلی بزرگ تبدیل خواهد شد.

 معراج 5 که بتازگی در پوشش خدمات شهری شهرداری منطقه 5 مشهد قرار گرفته در بین ده ها انبارو کارگاه قرار دارد که اغلب محل نگهداری خشکبار و وسایل صنعتی است.

گفتنی است، دکتر جمشید درویش، استاد دانشگاه فردوسی وجونده شناس پیشتر در بازدید از این منطقه روشهایی را برای معدوم سازی موشها اعلام کرده است.

منبع خبر: قدس آنلاین

جدید ترین مطالب سایت