فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

احساس «حامد بهداد» نسبت به سن چهل سالگی‌اش

حامد بهداد بازیگر فیلم های بوتیک، سعادت آباد، روز سوم و آرایش غلیظ گفت: قبول دارم که در سال های اخیر کمی دچار حاشیه شده ام که البته برخی جریان ها به آن دامن می زنند.

هموطن: این بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با ماهنامه سینمایی «فیلم» با موضوع «جوان اول» در سینمای ایران شرکت کرد و در پاسخ به این سوال که «بعد از چهل سالگی افق پیش رویتان را چگونه می بینید» توضیح داد: کسی از من پرسید که چهل سالگی چه گونه است، گفتم تا قبل از این سن جهان به من می بخشد.اما از چهل سالگی من باید به جهان ببخشم. خداوند را شکر می کنم که با قریبیان ها، وثوقی ها، پورعرب ها و مهرجویی ها و دیگر بزرگان کشور افتخار همکاری، گفتگو و دوستی دارم و باید این تجربه ها را به دیگران منتقل کنم. از این به بعد وظیفه دارم در گسترش این جهان شریک باشم و با عشق به سینما، داشته های خود را هر چند اندک به نسل بعدی منتقل کنم.

احساس «حامد بهداد» نسبت به سن چهل سالگی‌اش

حامد بهداد درباره حاشیه هایی که در سال های گذشته در سینما ایجاد کرده یادآور شد: قبول دارم که در سال های اخیر کمی دچار حاشیه شده ام که البته برخی جریان ها به آن دامن می زنند. به خصوص وقتی یک سایت سینمایی جنجالی پیرامون مراسم تشییع جنازه استاد سمندریان ایجاد کرد، نمی دانم به سفارش چه کسی اما طبیعی است که این موج خبری در نوع نگاه طرفداران تاثیر داشته باشد.

موجی که به شبکه های اجتماعی و انواع سایت ها و وبلاگ ها هم سرایت پیدا کرد. در طول این مدت که به عنوان بازیگر در سینما فعالیت داشته ام هیچ وقت سعی نکردم روی نجابت و اخلاق پا بگذارم. در خانواده و در جامعه ای اخلاقی بزرگ شدم و اخلاق و مذهب و سنت برایم اهمیت دارد. اما چون شغلم سینماست گاهی ناگزیر به بعضی جریان ها و هیجان ها دامن می زنم.

حامد بهداد متولد سال 1352 در مشهد است و در سال ۸۹ با نقش آفرینی در فیلم «جرم» به کارگردانی مسعود کیمیایی، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل را از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.

منبع خبر: جام جم

جدید ترین مطالب سایت