لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کشف زندان دراکولا

به تازگی در عملیات بازسازی قلعه توکات در شمال ترکیه، باستان شناسان یک راه مخفی کشف کرده اند که می گویند دراکولا در آن زندانی بوده است.

هموطن: به تازگی در عملیات بازسازی قلعه توکات در شمال ترکیه، باستان شناسان یک راه مخفی که به دو برج ختم می شد، کشف کردند و به گفته آنها «ولاد امپالور» (دراکولا) در آن زندانی بوده است.

کشف زندان دراکولا

«برام استوکر» نویسنده ایرلندی نخستین بار در سال 1897 کتاب دراکولا را نوشت و این کتاب در همان سال منتشر شد؛ این کتاب، مکاتبات و صفحاتی از دفتر خاطرات شخصیت های داستان را روایت می کرد و یکی از شخصیت های داستان، «ولاد امپالور» یعنی دراکولا بود.

کشف زندان دراکولا

طی عملیات بازسازی و مرمت قلعه توکات در ترکیه در یک دوره 10 هفته ای توسط باستان شناسان، تونل های مخفی کشف شده است که به دو برج منتهی می شود و این در حالی است که به گفته مورخان، ولاد در اواسط قرن پانزدهم در یکی از این برج ها زندانی بوده است.

کشف زندان دراکولا

 به گفته «ابراهیم ستین» مسئول این پروژه، این قلعه شامل معابر مخفی زیادی است که تا کنون ناشناخته بوده اند؛ در واقع این قلعه در محاصره تونل های مخفی است و بسیار مرموز است.

کشف زندان دراکولا

وی ادامه داد: تا کنون چندین قسمت و یک حمام رومی شناسایی شده است؛ البته این قلعه راه های پیچ و خم دار و سیاه چال مخفی که شبیه به زندان است، دارد و در بخشی از آن ولاد زندانی بوده است.

کشف زندان دراکولا

جدید ترین مطالب سایت